Kas padeda "Citramon"?

Prevencija

Ir kai jis neturėtų būti imamas?

Citramonas, kiek aš jį pažįstu, yra beveik tas pats askofenas, analgetinis ne narkotinis preparatas, turintis šias sudedamąsias dalis:

Acetilsalicilo rūgštis - 240 mg;

Paracetamolis - 180 mg;

Kartais tai gėriau nuo galvos skausmo, kai nieko daugiau tinka ne rankose. Man tai labai nepatinka, nes tai neigiamai veikia skrandį, ypač jei jį paimkite į tuščią skrandį.

Citramonas pirmiausia padeda nuo galvos skausmo ir sumažėjusio slėgio.

Aš net negaliu įsivaizduoti, kiek kartų per savo gyvenimą jis man padėjo, nėra skausmo malšintuvų, todėl negaliu padėti, kai jaučia galvos skausmą. Na, citramono slėgis gerokai padidėja, nes jame yra kofeinas.

Be to, citramonas gali šiek tiek padėti su kitų rūšių skausmais, su uždegiminėmis ligomis.

Jūs negalite sušvirkšti aukšto kraujospūdžio, nes tai dar labiau padidins jusu virškinamojo trakto ligomis.

Paskyrus Citramon, reikia būti tikri, kad po valgio nepažeistumėte skrandžio gleivinės.

Acetilsalicilo rūgštis, kofeinas, paracetamolis.

Priimti jį dantų, galvos skausmas, raumenų skausmas, kai ne orz esant skausmingos menstruacinio ciklo, bet taip pat ir infekcinių uždegiminių ligų.

Bet jis negali būti priimtas pacientams, sergantiems išemine širdies liga, padidėjęs spaudimas, ligų, inkstų ir kepenų, skrandžio opa ir dvylikapirštės žarnos opų, ypač tai gali būti ne jaunesni nei 15 metų.

Kai kurie Citramonas sukelia alerginį bėrimą, tikriausiai viskas vienodai dėl to, kad yra kofeino.

Man Citramonas nepadeda, šis vaistas sukelia pykinimą ir rėmuo, ir aš nevartoju dėl aukšto kraujospūdžio.

Taip pat Citramonas turi daug kontraindikacijų ir šalutinių poveikių.

Citromonas ir alkoholis: suderinamumo pavojus

loading...

Citramonas yra gerai žinomas ir plačiai išbandytas vaistas, turintis priešuždegiminių, karščiavimų ir skausmą malšinančių vaistų. Jis yra įvairių formų ir parduodamas už prieinamą kainą. Vaistą galima rasti kiekvienoje vaistinėje. Tačiau vienas iš jo trūkumų yra daugybė kontraindikacijų. Dėl šios priežasties svarbu žinoti, ar galima gerti Citramoną su alkoholiu.

Bendras preparato aprašymas

loading...

Žmonės įdomu, ar galima pagaminti "Citramon" iš pagirios, nes tai yra plačių veiksmų priemonė. Jis vartojamas siekiant sustabdyti įvairius skausmo pojūčius. Jų sąrašas apima:

  • Dantų skausmas.
  • Migrena
  • Po traumos būklės.
  • Galvos skausmas.
  • Neuralgija.
  • Raumenų ir sąnarių skausmas.
  • Algodismenorea.

Citramonas skirtas gripui ir ARVI kaip febrifugas. Dėl tokio vaisto sudėties galima plačiai naudoti.

Citramono sudėtis

Dabar šis vaistas yra keletas skirtingų pavadinimų, tačiau visų sudėtis yra beveik vienoda.

Tai apima acetilsalicilo rūgštį, paracetamolį ir kofeiną. Kartu šie komponentai sustiprina vienas kito veiksmus, turi priešuždegiminį poveikį, palengvina skausmą ir mažina karščiavimą.

Šis vaistas priklauso ne narkotinių analgetikų grupei, kuri yra kombinuotas preparatas.

Vartojimo sąlygos ir dozė turėtų būti aptariamos su gydytoju, kad neviršytų didžiausių leistinų normų. Jei kitų rekomendacijų nepateikta, vartokite po 1 tabletę po 3-4 dienas per dieną, o skausmo sindromas - 2 tabletės, bet ne daugiau kaip 8 tabletės per parą. Naudojimo trukmė neturi būti ilgesnė kaip 7 dienos.

Kontraindikacijų sąrašas

Tsitramona Mes turime kontraindikacijų daug, reikėtų atsižvelgti atsargiai žmonėms, kenčiantiems nuo kepenų ir inkstų liga, epilepsija, tie, kurie yra mėšlungis, taip pat vyresnio amžiaus pacientams ir nėščios moterys 2nd trimestrą.

Negalima naudoti šio vaisto tiems, kurie:

  1. Gastrito ar virškinimo trakto opos paūmėjimo laikotarpis.
  2. Netoleravimas acetilsalicilo rūgštimi.
  3. Kraujavimas iš virškinimo trakto, įskaitant anksčiau buvusius kraujavimus.
  4. Hemofilija.
  5. Glaukoma.
  6. Bronchų astma kartu su nosies ir sinusų polipozės.
  7. Išeminė širdies liga ir hipertenzija.
  8. Inkstų nepakankamumas.
  9. Vaikams iki 15 metų.

Citramonas dėl sudėtyje esančio kofeino turi savybę padidinti kraujospūdį, į kurį reikia atsižvelgti, kai jis vartojamas žmonėms su hipertenzija.

Derinys su alkoholiu

loading...

Citramono vartojimas kartu su alkoholiu yra pavojingas dėl etanolio poveikio, dėl kurio padidėja paracetamolio toksinis poveikis kepenų ląstelėms. Acetilsalicilo rūgšties ir etilo alkoholio derinys gali pakenkti virškinimo trakte ir padidinti kraujavimo trukmę.

Tuo pagirių Tsitramon mažina galvos skausmą, bet ne ilgam, nes ji nepašalina jo priežastį: paracetamolio veiksmai padidina naštą kepenų, kurios jau kenčia nuo alkoholio ir apsvaigimas poveikį.

Nerekomenduojama vartoti kofeino gėrimų tuo pačiu metu, kaip Citramon: tai gali sukelti kofeino perdozavimą ir neigiamai veikti nervų sistemą.

Rengiantis yra gana ilgas sąrašas šalutinis poveikis: pykinimas, vėmimas, opų virškinamajame apraiškų atsiradimo, padidėjęs kraujospūdis, kepenų ir inkstų nepakankamumas, anemija, nemiga ir nerimas, taip pat regos ir klausos sutrikimu.

Tačiau, nepaisant to, žmonių atsiliepimai apie šį narkotiką dažniausiai yra teigiami, kaip ilgalaikis ir patikimas įrankis, kuris padeda stabiliai ir be skundų. Plius - palyginti nebrangios išlaidos ir galimybės vaistinėse. Jei neviršysite šių dozių ir nenori piktnaudžiauti dažniausiai - tai neturės rimtos žalos sveikatai.

Jei pasireiškia šalutinis poveikis arba perdozavimas, gali būti naudojamas skrandžio plovimas ir rekomenduojama naudoti sorbentus su daug vandens.

Overpowered galvos skausmas - Citramon atėjo į gelbėjimo. Tik, kaip ir kitas vaistas, tai ne tik bus naudinga, bet ir pakenks. Suprantu, kad tai nėra vaistas, kuris išgydo, bet tik paslėpti simptomus. Tačiau kritiniais atvejais tai yra beveik nereikalinga. Tiesa, tai nesusiję su alkoholio vartojimo pasekmėmis. Kvaila manyti, kad galite gauti Citramon su alkoholiu. Jų suderinamumas yra blogas, o vaistas pradeda išsiskirti ilgą laiką. Šių tablečių vartoti negalima prieš ir po vakaro.

Aš naudoju jį galvos skausmui ir dantų skausmams. Kaip medaus studentas, žinau veiksmų mechanizmą, todėl suprantu, kad griežtai draudžiama kištis į tabletes ir degtinę. Aš galiu vartoti vaistą tuščiu skrandžiu ir keletą tablečių, bet jokiu būdu neskiriant alkoholio.

Šis vaistas yra mano pirmosios pagalbos vaistinio preparato nuolatinis gyventojas. Labai dažnai galva skauda, ​​bet Citramonas visada valdo. Jei blogai skauda, ​​aš tiesiog pasiimsiu dvi tabletes. Tikiuosi, tai nepraranda savo efektyvumo. Turiu gerą suderinamumą su vaistu, nenoriu pereiti prie kitos priemonės.

Citramonas

loading...

Aprašymas galioja 11.11.2015

  • Lotyniškas pavadinimas: Citramonas
  • ATX kodas: N02BA71
  • Veiklioji medžiaga: Acetilsalicilo rūgštis + Paracetamolis (paracetamolis) + Kofeinas (kofeinas)
  • Gamintojas: UAB "Lubnyfarm", UAB "Farmacijos bendrovė" Darnitsa ", UAB" chemijos gamykla "Raudonoji žvaigždė", Ukraina UAB "Pharmstandard-Leksredstva", UAB "MEDISORB" PFC "Atnaujinti", OAO " Tatkhimpharmpreparaty "Rusijos UAB" Borisovo Augalų medicinos preparatai ", Baltarusijos Respublika

Kompozicija

loading...

Remiantis Wikipedia duomenimis, tradiciškai Citramon tablečių sudėtis buvo 240 mg acetilsalicilo rūgštis (ASA), 180 mg fenacetinas, 30 mg kofeinas, 15 mg kakavos, 20 mg citrinų rūgšties.

Tačiau šiuo metu klasikinis vaisto gaminimo receptas nenaudojamas dėl vieno iš jo aktyvių komponentų pašalinimo iš apyvartos - fenacetinas (tai yra dėl didelio medžiagos nefrotoksinis poveikis)

Daugybė gamintojų gamina vaistus, kurių pavadinime yra žodis "Citramonas", tačiau jie visi turi šiek tiek pakeistą kompoziciją, kurioje kaip analgetikas ir karščiavimą vietoj fenacetinas yra naudojamas Paracetamolis.

Skirtingų gamintojų tabletėse lieka veikliųjų medžiagų vienodumas, tačiau kiekvienos iš jų koncentracija gali skirtis.

"Citramon P", "Citramon U" ir "Citramon M" sudėtyje veikliosios medžiagos (ASA, paracetamolis ir kofeinas), pavyzdžiui, yra tokioje pačioje koncentracijoje kaip ir pradiniame preparate. Tačiau Citramon-Forte koncentracija yra kitokia: kiekvienoje tabletėje yra 320 mg ASA, 240 mg paracetamolis ir 40 mg kofeinas.

Citramono Boremed tabletės sudėtyje yra 220 mg ASA, 200 mg paracetamolis ir 27 mg kofeinas. Šių medžiagų koncentracija Citramon-LexT tabletėse yra atitinkamai 240 mg, 180 mg ir 27,5 mg.

Tačiau pagrindinis skirtumas nuo Ultra Citramonum Citramonum yra plėvelės danga, kuri palengvina nuryti tabletes, atlieka patikimą barjerinę funkciją tarp virškinamojo trakto gleivinės, esantį aktyvūs ingredientai, tablečių (visų pirma, apvalkalas apsaugo skrandžio nuo agresyvių ACK) ir pagreitina vaisto absorbciją buvimas.

Išleidimo forma

loading...

Visi gamintojai gamina "Citramon" šviesiai rudomis tabletėmis su kakavos kvapu. Tablečių pavidalu yra nevienalyčių, yra inkliuzai ir intarpai.

Jie išduodami, supakuoti juostomis (po 6 vnt.) Arba lizdinės plokštelės (po 10 vnt.). Pakuotė № 10 * 1, № 6 * 1 ir № 10 * 10.

Farmakologinis poveikis

loading...

Vaisto poveikis yra skirtas skausmo, šilumos atleidimas ir uždegimai.

Farmakodinamika ir farmakokinetika

loading...

Farmakodinamika

Citramonas yra kombinuota priemonė, kurios poveikis priklauso nuo jame esančių komponentų savybių (ne narkotiniai analgetikai, nstimuliatorius ir NVNU).

ASA pašalina karščiavimą ir uždegimą, mažina skausmą (ypač jei skausmas yra uždegiminis procesas), yra vidutinio sunkumo antitrombinis poveikis, trukdo švietimui kraujo krešuliai, pagerina mikrocirkuliaciją uždegimo metu.

Paracetamolis sumažina skausmo intensyvumą, mažina šilumą, silpnina priešuždegiminis poveikis. Šios medžiagos savybės yra susijusios su jo poveikiu termoreguliaciniam centrui, esančiam hipotalaminėje srityje, ir silpnai išreikštu gebėjimu slopinti Pg susidarymą periferiniuose audiniuose.

Kofeinas Ji turi tiesioginį stimuliuojantį poveikį centrinei nervų sistemai, kuri, atrodo kaip žadinimo procesų prieaugis ir smegenų pusrutulių vazomotorinių ir kvėpavimo takų centrų žievės, didinti fizinį aktyvumą ir įtvirtinti teigiamą reakciją, kondicionieriumi.

Stimuliuoja psichinę veiklą, laikinai sumažina arba pašalina mieguistumą ir nuovargį, sutrumpina reakcijos laiką. Sumažėja trombocitų agregacija.

Citramono tablečių sudėtyje kofeinas yra mažoje koncentracijoje. Dėl šios priežasties medžiaga praktiškai neturi stimuliuojančio poveikio centrinei nervų sistemai, tačiau ji pagerina smegenų kraujagyslių toną ir padeda pagreitinti kraujo tekėjimą.

ASA ir paracetamolis potentiates analgezinis poveikis paruošimas. Kaip gali anestezija, ir karščiavimą mažinantis poveikis ASA ir paracetamolis padidėja tuo pačiu metu naudojant šias medžiagas su kofeinas.

Farmakokinetika

Prarijus, tabletėse esantys komponentai greitai ir beveik visiškai absorbuojami. Kofeinas tuo pačiu didinant AS (ir ASA) ir F (biologinis prieinamumas) paracetamolis.

Absorbcijos metu jis ir ASA intensyviai biotransformavo formuojant farmakologiškai aktyvius metabolitus. Nuo ASA vyksta deacetilinimo procesas kepenyse ir žarnyno sienoje Salicilo rūgštis.

Esant kepenų izofermento CYP1A2 įtakai, kofeinas sudaro dimetylksantinai (paraksantinas ir teofilinas)

Visų aktyvių Citramon komponentų TCA yra 0,3 - 1 valandos. Kraujo plazmoje nuo 10 iki 15% paracetamolis ir yra susijusi su maždaug 80% ASA dozės albuminas sąlyga.

Visi tablečių komponentai lengvai įsiskverbia į bet kokius kūno skysčius ir audinius (įskaitant lengvai įveikti placentos barjerą ir patekti į motinos pieną). Smegenų audiniuose randama nereikšminga salicilatų koncentracija, o lygis kofeinas ir paracetamolis yra palyginti su šių medžiagų kiekiu plazmoje.

Kuriant acidozė ASA patenka į nejonizuotą formą, dėl kurios jo skverbimasis į NA audinius didėja.

Veikliosios medžiagos metabolizuojama kepenyse. ASA turi 4 metabolitus (gentisurono ir genties rūgštį, salicilfenolinį gliukuronidą, saliciluratą). Paracetamolis formos sulfatas (80% visos sumos) ir paracetamolio gliukuronido (tiek farmakologiškai neaktyvus), ir potencialiai toksiškos - N-acetil-benziminohinon (apie 17% iš visų).

Metabolitai kofeinas - uristino, mono- ir dimetilksantinai, mono- ir dimetilo-šlapimo rūgšties, di- ir trimetilantonino dariniai.

Kofeinas veikia farmakokinetiką paracetamolis, šiek tiek padidindamas (iki 20-25%) N-acetil-benziminokinono susidarymą.

Metabolitai išsiskiria per inkstus. Apie 5% paracetamolio, apie 10% kofeinas ir apie 60% salicilatų išsiskiria nepakitę.

Pusinės eliminacijos laikas yra nuo 2 iki 4,5 valandų (visos vaisto sudedamosios dalys išsiskiria maždaug tuo pačiu greičiu). Citramono dozės padidėjimas veda prie lėtesnio ASA eliminavimo, palyginti su kitomis medžiagomis, iki 15 valandų.

Rūkančiųjų atveju, priešingai, yra ekskrecijos pagreitėjimas kofeinas palyginti su kitais vaisto komponentais.

Citramono vartojimo indikacijos

loading...

Kodėl Citramon P?

Apie tai, kas daro P Tsitramon gamintojas anotacija į narkotikų klausimu sako, kad tablečių vartojimas yra tinkamas skausmo gydymo lengvos ar vidutinio sunkumo, taip pat palengvinti paciento būklę bent febrilio sindromas, kartu su ARVI ir gripas.

Efektyvus Citramonas nuo galvos (įskaitant migrenos priepuolius), su sąnarių ir raumenų skausmais, algodismenorea.

Iš kokių tablečių Citramon-LekT?

Citramon-LekT vartojimo indikacijos yra tokie patys kaip kitų vaistų, kurių pagrindas yra ASA, paracetamolis ir kofeinas, būtent: skausmo sindromas ne algodismenorea, neuralgija, mialgija, artralgija, galva ir dantų skausmas, migrena.

Šis vaistas taip pat gali būti naudojamas kaip priemonė karščiavimų temperatūrai fone ARVI ir gripas.

Ar Citramonas padeda dantų skausmui?

Dantų skausmas yra viena iš vaisto vartojimo požymių. Citramono veiksmingumas priklauso nuo jo sudedamųjų NSAID savybių, ne narkotiniai analgetikai ir psichostimuliatorius.

Stiprinant vienas kito poveikį, šie komponentai turi sudėtingą poveikį organizmui, pašalinant bet kokį (įskaitant dantų) skausmą, ypač jei jis susijęs su uždegimu. Pasibaigus paūmėjimui lėtinis pulpitas, fone, kurios temperatūra dažnai kyla, Citramonas padeda ne tik palengvinti skausmą ir sumažinti uždegimo sunkumą, bet ir karščiavimas.

Kontraindikacijos

loading...

Instrukcijose pateikiamos tokios Citramon kontraindikacijos:

  • visiškas arba dalinis derinys pasikartojantis nosies polipozė / paranaziniai sinusai, bronchinė astma ir netoleravimas NSAID ar ASA (įskaitant anamnezę);
  • padidėjęs jautrumas tablečių komponentams;
  • erozinis ir virškinamojo trakto opiniai pažeidimai paūmėjimo faze;
  • skrandisarba žarnyno kraujavimas;
  • portalo hipertenzija;
  • hemofilija;
  • hipoproteribemija;
  • hemoraginė diatezė;
  • vitamino trūkumas;
  • Dusulys;
  • išreikštas arterinė hipertenzija;
  • inkstų nepakankamumas;
  • citozolinio fermento G6PD trūkumas;
  • nėštumas (ypač pirmoji ir paskutinė trimestras);
  • žindymas;
  • padidėjęs sužadinimo lygis;
  • glaukoma;
  • aorticinės aneurizmos prakaitavimas;
  • miego sutrikimai;
  • Chirurginės intervencijos kartu su kraujavimu;
  • vaikai (jaunesni nei penkiolika hipertermija atsižvelgiant į virusinę infekciją, yra didelė vystymosi tikimybėRei sindromas);
  • kartu vartoti antikoaguliantai.

Santykinės kontraindikacijos yra podagra ir prieinama kepenų patologija.

Šalutinis poveikis

loading...

Citramono šalutinis poveikis:

  • gastraleja, anoreksija, pykinimas, erozijos ir opensinių elementų susidarymas virškinamojo kanalo gleivinėje, kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno;
  • kepenų nepakankamumas;
  • padidėjusio jautrumo reakcijos (įskaitant simptomų atsiradimą) Fernando-Vidalo trima);
  • intersticinis nefritas, nefrozinis sindromas, nekrotinis papilitas, su ilgesniu vartojimu - inkstų nepakankamumas;
  • anemija, trombocitopenija, leukopenija;
  • ūminis riebalinis hepatoszė, toksinis hepatitas, ūminė kepenų encefalopatija (Reye sindromas);
  • pablogėjimas širdies nepakankamumas, jos latentynei tekančios formos išryškėjimas (su ilgesniu vartojimu);
  • galvos svaigimas, nemiga, sujaudinimas, nerimas, galvos skausmas, spengimas ausyse, klausa ir regos sutrikimas, aseptinis meningitas;
  • padidėjęs kraujospūdis, aritmija, tachikardija;
  • tolerancijos raida ir silpna psichologinė priklausomybė (ilgai vartojant dideles vaisto dozes);
  • vaisto galvos skausmas nutraukus Citramon vartojimą (jei vaistas buvo vartojamas ilgą laiką).

Tyrimais su gyvūnais taip pat buvo įrodytas teratogeninis vaisto poveikis vaisiui.

Tabletės Citramon: naudojimo instrukcijos

loading...

Gaminiai iš skirtingų gamintojų turi skirtingą sudėtį ir veikliąsias medžiagas į juos dažnai randama skirtingų koncentracijų, turėtų būti labai atidžiai perskaityti nurodymą klaidingai negali viršyti leistiną paros dozę.

Bendras visiems vaistams yra tas, kad kaip analgetikas jie gali būti naudojami ne daugiau kaip penkioms, kaip šaltam uždegimui - tris dienas.

Naudojimo instrukcijos Citramon P ir Citramon-Lect

Citramoną P ir Citramoną-LekT galima paimti nuo penkiolikos metų. Tabletes išgerkite nuo 2 iki 4 parų / dieną (valgio metu arba po jo). Tarpas tarp priėmimų turėtų būti bent keturios valandos. Vidutinė dozė yra 3-4 kartus per dieną.

Citramonas iš galvos skausmas didelis intensyvumas (taip pat ir kitais atvejais, kai reikia slegti stiprų skausmą), galite išgerti 2 vienetus vienu metu. Leidžiama didžiausia dienos dozė yra 8 tabletės.

Gydymas trunka nuo vienos savaitės iki dešimties dienų.

Jei reikia, gydytojas gali paskirti dar vieną vaisto dozę arba pasirinkti kitą gydymo schemą.

Naudojimo instrukcijos Citramono fortei

Citramon-Forte skiriamas vyresniems nei 16 metų pacientams. Paros dozė yra 2-3 tabletės. Paimkite jas po vieną 2-3 rublius per dieną. Norėdami sustabdyti ūminio skausmo išpuolį, nedelsdami gerkite dvi tabletes.

Leidžiama didžiausia dienos dozė yra 6 tabletės.

Pagal panašią schemą vartojama Citramon-Darnitsa (vienintelis skirtumas tarp vaistų yra amžiaus riba - šios tabletės skiriamos nuo 15 metų).

Vartojimo instrukcijos Citramon-Borimed

Citramon-Borimed geriau vartoti iškart po valgio arba tarp valgio. Šis vaistas gali būti vartojamas suaugusiems ir paaugliams, vyresniems nei penkiolikos metų. Tabletės imamas nuo vienos iki dviejų iki trijų kartų per dieną, laikant mažiausiai 6-8 valandų intervalus. Didžiausia vienkartinė dozė - 2 tabletės, kasdien - 4.

Kaip a karščiavimą naudojamas esant aukštesnei kaip 38,5 ° C temperatūrai (su tendencija) karščiavimas - temperatūra didesnė kaip 37,5 ° C). Vienkartinė dozė - 1-2 tabletės.

Naudojimo instrukcijos Citramon Ultra

"Citramon Ultra" skiriamas nuo penkiolikos metų. Paros dozė yra 1-3 tabletes. Jei reikia, per parą galima vartoti iki 6 tablečių.

Perdozavimas

loading...

Nedidelis perdozavimas pasireiškia pykinimu, galvos svaigimu, padidėjusia odos spalva, gastraleja, vėmimas, skambesys ausyse.

Stiprio apsinuodijimo simptomai: kraujo apytakos ir kvėpavimo sutrikimas, anurija, nerimas, kurtumas, pykinimas, galvos skausmas, hipertermija, drebulys, mieguistumas, nerimas, prakaitavimas žlugti, kraujavimas, traukuliai (su sausgyslių refleksų patologiniu sustiprėjimu), koma.

Kai atsiranda perdozavimo požymių, tabletės turi būti vartojamos. Siekiant užkirsti kelią vaisto įsisavinimui virškinimo trakte, pacientas plaunamas skrandžiu, atsižvelgiant į enterozorbentus ir druskų vidurius.

Jei salicilatų koncentracija plazmoje vaikui viršija 300 mg / l, o suaugusiesiems - 500 mg / l, rekomenduojama atlikti priverstinį šarminį diurezą. Norint išlaikyti šlapimo pH 7,5-8 lygį, įvedami šarminiame medžiagoje.

Atlikti veiksmus, leidžiančius atstatyti krekingo ir rūgščių ir bazių balansą.

Kada smegenų edema Nurodykite deguonies turtingą deguonies mišinį PEEP režimu (teigiamas galinio expiratory slėgis). Hiperventiliacija turi būti atliekama kartu su osmosiniai diuretikai.

Esant kepenų pažeidimo požymiams, yra N-acetilcisteino, kuris yra specifinis priešnuodis paracetamolis. Tirpalas naudojamas viduje ir įšvirkščiamas į veną. Iš viso pacientui reikia įvesti septyniolika dozių: pirmoji - 140 mg / kg, o paskui - 70 mg / kg.

Veiksmingiausias gydymas yra pirmosios 10 valandų po intoksikacijos atsiradimo. Jei praėjo daugiau nei 36 valandos, gydymas yra neveiksmingas.

Protrombino indekso (PTI) padidėjimas iki 1,5-3, naudojimas Fitomadionas (vitaminas K) dozėje nuo 1 iki 10 mg. Jei PBT viršija 3,0, reikia pradėti kraujo krešėjimo faktorių arba natūralios plazmos koncentrato infuziją.

Atlikti hemodializę, naudoti antihistamininiai vaistai, GCS arba acetazolamidas (šarminėms rūgštims šlapintis), apsvaigęs nuo Citramonum, draudžiama.

Ši veikla gali paskatinti plėtrą rūgštingumas ir padidinti ASA toksinį poveikį paciento kūnui.

Sąveika

loading...

Kartu su Citramon griežtai draudžiama skirti:

  • MAO inhibitoriai (vartojami kartu sukofeinas Šios lėšos gali sukelti pavojingą augimą kraujo spaudimas);
  • metotreksatas dozėje, didesnėje kaip 15 mg per savaitę. (panašus derinys padidina hematologinį toksiškumąmetotreksatas)

Citramonas taip pat padidina toksiškumą barbitūratai ir valproinė rūgštis, Poveikis opioidiniai analgetikai, burnos hipoglikemija ir sulfanilamido agentai, digoksinas ir trijotitroninas.

Fenitoinas, etanolis, COC Rifampicinas, tricikliniai antidepresantai, barbitūratai, fenilbutazonas padidėja toksiškumas paracetamolis kepenims.

Makrolidai (Eritromicinas, Klaritromicinas), Interferono preparatai, antimycotics (Flukonazolas, Ketokonazolas) lėtai metabolizuoja veikliąsias Citramon tablečių medžiagas ir padidina jų koncentraciją plazmoje.

Vaisto vartojimas kartu su agregacijos inhibitoriais trombocitai, netiesioginio poveikio antikoaguliantai ir tromboliziniai agentai padidina kraujavimo riziką.

Slopindamas Pg sintezę inkstuose, jis silpnina kalio taupymą ir kilpos diuretikai, taip pat antihipertenziniai vaistai iš AKF inhibitorių grupės.

SCS padidina tablečių komponentų toksiškumą skrandžio gleivinei, padidina ASA klirensą ir sumažina jo koncentraciją plazmoje.

Kartu su beta adrenomimetikais (Fenoterolis, Salbutamolis, salmeterolis) didelėmis dozėmis - vystymosi rizika hipokalemija, su metilksantinai - lygis teofilinas kraujo plazmoje ir jo toksinio poveikio rizika didėja, Li druskos - padidėja Li + jonų koncentracija plazmoje.

Dėl konkurencinio šlapimo rūgšties išsiskyrimo į kanalus, nefronas silpnina veiksmą šlapimo rūgšties vaistai.

Pardavimo sąlygos

loading...

Pakuotė № 10 * 1 ir № 6 * 1 - be recepto, pakuotė № 10 * 10 - pagal receptą.

Laikymo sąlygos

loading...

Vaistas palaiko farmakologines savybes iki 25 ° C temperatūroje.

Galiojimo data

loading...

Specialios instrukcijos

loading...

Piktnaudžiavimas turiniu kofeinas preparatai, esantys gydymo fone Citramonum gali sukelti perdozavimo simptomus.

Pagyvenę žmonės, nuo kenčiančių žmonių podagra, sutrikus inkstų ir / ar kepenų funkcijai hiperbilirubinemija Rūpinkitės vartodami tabletes.

Pacientams, sergantiems alerginės komplikacijos (alerginis rinitas, BA dilgėlinė), kartu su kvėpavimo takų infekcijos, taip pat su padidėjusiu jautrumu NVNU gydymo fone bronchospazmas ar astmos priepuoliai.

Su ilgesniu (daugiau nei penkias dienas iš eilės) Citramono vartojimą reikia stebėti kepenų funkcinę būklę ir periferinio kraujo vaizdą.

Ilgalaikis tablečių vartojimas su turiniu paracetamolis kai kuriais atvejais gali sukelti didelę kaupiamąją dozę medicinos nefropatija arba Negrįžtamas inkstų nepakankamumas.

Ilgalaikis gydymas nuo skausmo malšintuvų galvos skausmas dažnai veda prie lėtinis galvos skausmas.

Citramonumo suvartojimas gali iškraipyti tokius laboratorinių tyrimų rodiklius: šlapimo rūgšties koncentraciją plazmoje, koncentraciją plazmoje heparinas, koncentracija plazmoje teofilinas, cukraus kiekis kraujyje, amino rūgščių koncentracija šlapime.

Šis vaistas gali modifikuoti sportininkų dopingo kontrolę. Diagnozės komplikacijos su "ūmaus pilvo".

Ilgalaikio gydymo Citramon atveju prieš vartojant Ibuprofenas būtina konsultuotis su gydytoju.

ASC turinčių vaistų vartojimas chirurginėse intervencijose (įskaitant dantų chirurgiją) padidina kraujavimo atsiradimo tikimybę.

Šis vaistas gali paveikti neuromuskulinio perdavimo greitį, todėl gydymo laikotarpiu jie turėtų vengti vairuoti transporto priemonę ir dirbti su pavojingais mechanizmais.

Vaisto poveikis slėgiui: "Citramon" tabletės padidina slėgį arba mažėja?

Galvos skausmai yra gana įprasti žmonėms, linkę į tai kraujospūdžio skirtumai. Todėl natūraliai kyla klausimų: ar yra galimybės gerti vaistą padidėjusiu slėgiu, ar vaistas, kenksmingas hipotenzijai, kenksmingas, kaip veikia Citramonas ir slėgis?

Analgezinis poveikis ne galvos skausmas Tai visų pirma dėl to, kad yra ASA ir paracetamolis.

Trečiasis vaisto komponentas - kofeinas - didina deguonies srautą į audinius, stimuliuoja kraujotaką smegenyse ir kraujo spaudimo padidėjimas, taip prisidedant prie intensyvumo mažėjimo galvos skausmas ir pagerinti kitų Citramon sudėtinių dalių poveikį.

Didelės dozės kofeinas provokuoti CNS depresija. Vartojant mažas dozes (kaip, pavyzdžiui, Citramon), vyrauja stimuliuojantis poveikis.

Reikėtų pažymėti, kad, didindami hipotenzija kraujo spaudimas, Kofeinas nepakeičia normalaus slėgio.

Analogai

loading...

Analogų su tos pačios sudėties veikliųjų sudedamųjų dalių: Tsitramon-Darnitsya, Tsitramon-BORIMED, Tsitramon Ultra Tsitramon-Mgr Ing, Aquacitramonas, Aceparas, Askofenas-P, Kofitsil-plus, Citrapar, Excedrine, Migrenol Extra.

Ar vaikai gali vartoti Citramon?

loading...

ASA turinčių vaistų vartojimas gydymui ARVI vaikams (su hipertermija ar be jo) draudžiama, prieš tai nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Kai kuriems virusines infekcijas (visų pirma viruso sukeltos infekcijos vėjaraupiai arba A viruso virusai arba B tipo) yra vystymosi tikimybė Ūminė kepenų encefalopatija (Rei sindromas), kuri reikalauja skubios medicininės intervencijos. Vienas iš ženklų Rei sindromas yra ilgalaikis vėmimas.

Atsižvelgiant į pirmiau nurodytas priežastis, jaunesniems kaip šešiolikos metų pacientams vartoti tabletes draudžiama.

Kadangi vaistas turi daug šalutinio poveikio, vaikams, sergantiems galvos skausmu arba dantų skausmu, geriau pasirinkti saugesnes priemones.

Suderinamumas su alkoholiu

Gydyti Citramon vartojimu alkoholis turėtų būti vengiamas, nes alkoholis didina toksiško poveikio tikimybę paracetamolis ant kepenų ir ASA virškinamojo trakto.

Etileno alkoholio vartojimas su ASA skatina žarną virškinamojo kanalo gleivinei. Alergijos ir ASA sinergizmo pasekmė yra kraujavimo laiko pratęsimas.

Citramonas iš pagirios

"Citrimon" su pagiriuoju nėra labiausiai naudinga, nes šio narkotiko vartojimas tampa lengvesnis galvos skausmas tik tam tikrą laiką, bet nepašalina pagrindinių prastos sveikatos priežasčių - vandens ir elektrolitų pusiausvyros pažeidimų, taip pat apsinuodijimo.

Galvos skausmas kartu su pagrobimo sindromu yra susijęs su venų ištekėjimo iš galvos pažeidimu, audinių patinimas (ypač su smegenų patinimas) ir analgezijos (antinociceptive) sistemos, kurios dalis yra veiksmas, priespauda serotoninas ir dopaminas.

ASA iš dalies atpalaiduoja smegenų membranas, kofeinas stimuliuoja metabolizmą neuronuose ir turi raminančią poveikį, kakava mažina santykinį trūkumą intracerebral serotoninas ir dopaminas, Citrinų rūgštis sumažina alkoholio apsinuodijimo simptomų sunkumą.

Tačiau yra tabletėse paracetamolis stipriai kraunasi kepenis, kurie kartu su alkoholio skilimo produktais gali pagreitinti pagirios simptomus ir pakenkti organizmui.

Citramonas nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Ar galiu gerti Citramon nėščioms moterims?

Nėštumo metu reikia vengti vartoti Citramon tablečių, nes jose yra ACA teratogeninis poveikis.

Citramono vartojimas nėštumo metu gali sukelti pirmąjį trimestrą skilimas viršutinio gomurio, vaisto vartojimas 3 trimestre sukelia sutrikusią vaisingumą (Pg sintezės slopinimas) ir Arterinio latako uždarymas vaisiuje. Tai, savo ruožtu, provokuoja plaučių kraujagyslių hiperplazija ir slėgio padidėjimas mažo (plaučių) kraujo apytakos rato kraujagyslėse.

Taigi, atsakymas į tokius klausimus kaip "Ar galima gerti" Citramon "nėštumo metu?" Ir "Ar nėščios moterys gali vartoti Citramoną"? Tai vienareikšmė - tai neįmanoma.

Ar citramono kūdikį maitinanti maitina krūtimi?

Šio vaisto vartojimas SS yra draudžiamas. Aktyvios tablečių ir jų metabolitų dalys išsiskiria į motinos pieną, o tai padidina tikimybę sutrikus trombocitų funkcijai ir kraujavimo pasireiškimas vaikui.

Atsiliepimai

Dauguma žmonių, nepaisant to, kad vaistas laikomas potencialiai nesaugiu, palikite gerus atsiliepimus apie Citramoną, vadinamą savo gelbėtoju iš galvos skausmas (įskaitant kada migrenos priepuoliai)

Nors yra tie, kurie paminėti apie tablečių kepenų ir virškinimo trakto pavojų, taip pat, kad su ilgo naudojimo jie sukelia priklausomybę natūra (pacientai negali ilgai be tsitramona ir jausti nuolatinį poreikį jį).

Remiantis visomis turimomis apžvalgomis, galima padaryti tokią išvadą: tablečių vartojime reikia atsižvelgti į esamas kontraindikacijas, taip pat iš anksto palyginti numatomą jų naudą ir galimą riziką.

Viena ar dvi tabletės, kurių imamasi siekiant palengvinti skausmo išpuolį, negali pakenkti kūnui, sistemingai nekontroliuojamas priėmimas, žinoma, gali sukelti labai rimtų pasekmių.

Kaina Citramonum

"Citramon" kaina priklauso nuo to, kokia bendrovė pagamino šį vaistą. Pavyzdžiui, "Citramon P" kaina yra nuo 14, o "Tsiramon Ultra" kaina yra nuo 70 rublių.

Ukrainoje tablečių pakuotę galima įsigyti už 2-3-15,5 UAH.

Citarramo vartojimas nuo galvos skausmo

Susidūrę su galvos skausmu, kiekvienas iš mūsų bando rasti tabletes, kurios greitai ir veiksmingai atsikratytų šių nemalonių pojūčių. Vienas iš populiariausių analgetikų yra "Citramon". Beveik kiekvienoje medicinos kabinetėje galite rasti šį vaistą. Ji turi platų veiklos spektrą, kurią galite nusipirkti vaistinėje be recepto. Bet ar "Citramon" toks veiksmingas nuo galvos skausmo ir kaip jį priimti?

Vaisto poveikis

"Citramonas" reiškia ne narkotinius analgetikus, galinčius suardyti įvairiausius skausmus. Dėl jų sudėties šios tabletės efektyviai susidoroja su skausmo sindromu, aukšta temperatūra ir yra priešuždegiminiai vaistai.

Acetilsalicilo rūgštis, įtraukta į jo sudėtį, mažina skausmą, mažina karščiavimą, uždegimą ir skatina kraujo apytaką, veikdama toje srityje, kurioje atsirado kraujagyslių patologija. Reikia pažymėti, kad jei pacientui būdingi gleivinės pažeidimai, dažnas Citramono vartojimas gali sukelti tokias pasekmes kaip:

  1. Opos ir žaizdų atsiradimas.
  2. Alerginės apraiškos.
  3. Sumažėjęs kraujo krešumo sutrikimas.

Kitas tabletes komponentas yra kofeinas. Ši medžiaga turi įdomų poveikį nervų sistemai, stimuliuoja kūno aktyvumą, mažina nuovargį ir mieguistumą, taip pat pašalina skausmą išplėtus indus. Kofeinas taip pat sumažina trombocitų aktyvumą, todėl jį galima laikyti gera trombozės prevencija. Teisingai parinkta vaisto dozė gerina kraujo tėkmę ir turi teigiamą poveikį smegenims.

Citramonas skiriamas naudoti, kai:

  • Vidutinis galvos skausmas ar dantų skausmas.
  • Skausmingi pojūčiai raumenyse.
  • Spazmai menstruacijų metu.
  • Aukšta temperatūra gripo ir ūminių kvėpavimo takų infekcijų metu.
  • Uždegiminiai procesai organizme.

Išleidimo forma

"Citramonas" yra geras vaistas, kuris veiksmingai padeda su įvairiomis skausmo formomis ir gali pašalinti uždegiminį procesą. Jos veiksmai yra susiję su komponentais, kurie sudaro jo sudėtį, papildo ir stiprina vienas kito veiksmus.

"Citramon" gaminamas tabletėmis, kuriose yra:

  1. Acetilsalicilo rūgštis.
  2. Citrinų rūgštis.
  3. Paracetamolis.
  4. Kofeinas.
  5. Kakava.

Mes rekomenduojame žiūrėti vaizdo klipą, kuriame vaistas kalba apie vaistą, jo vartojimo būdą, šalutinį poveikį ir kontraindikacijas:

Kaip jį priimti?

Žinoma, prieš pradėdami vartoti bet kokį vaistą, įskaitant Citramoną, turėtumėte atidžiai perskaityti gamintojo nurodytas instrukcijas, nes bet kuris preparatas turi savo kontraindikacijas ir naudojimo apribojimus.

Kontraindikacijos

"Citramon", kaip ir kiti vaistai, vartoja daug kontraindikacijų. Jie apima:

  • Alergija prie bet kurios sudedamosios dalys, kurios sudaro tabletes.
  • Linkę į virškinimo trakto opa ar uždegimą.
  • Hemoraginė diatezė.
  • Išemija.
  • Bronchų astma.
  • Bet kokios lėtinės ligos.
  • Ūminis stazinis širdies nepakankamumas.
  • Vitamino A trūkumas
  • Kepenų ir inkstų ligos.
  • Hipertenzija.
  • Hemofilija ir kitos kraujo ligos.

"Citramon" nerekomenduojama vartoti galvos skausmo žmonėms su padidėjusiu sužadinimo, nes tai gali sukelti miego sutrikimų.

Jei pacientas viršija rekomenduojamą rekomenduojamą vaisto dozę, šalutinių poveikių atsiradimas:

  1. Pykinimas ir vėmimas.
  2. Dantenų uždegimas.
  3. Kraujo spaudimo skirtumai.
  1. Kraujo krešėjimo pažeidimas.
  2. Širdies plakimo pažeidimas.

Kadangi kofeinas, kuris yra "Citramon", padidina slėgį, tada prieš geriate kitą tabletes, įsitikinkite, kad jis atitinka jūsų įprastą diapazoną.

Priėmimo taisyklės vaikams

"Citramon", kaip ir daugelis kitų vaistų, nerekomenduojama vaikams paimti iš galvos. Vaiko gydymui turėtumėte pasirinkti tik tuos vaistus, kurie veikia gerai ir negali pakenkti vaiko organizmui. planšetiniai komponentai yra nepavojingi vaikams, bet tie, kurie dar nėra įjungtas 13 metų, jūs turite duoti atsargiai, nes dideli vaisto dozės gali sukelti kepenų ir inkstų pažeidimo arba išprovokuoti atsiradimo Reye sindromas.

Reye sindromas, Rei sindromas (Ūminė kepenų encefalopatija, balta kepenų liga) - reta, bet labai pavojinga, dažnai kelia grėsmę gyvybei ūminis sąlyga, kad atsiranda vaikams ir paaugliams (paprastai amžiaus 4-12 metų), sergantiems karščiavimo virusinė (gripo, tymų, vėjaraupių) preparatai, kurių sudėtyje yra acetilsalicilo rūgšties, ir yra būdingas progresuojančią encefalopatijos (dėl į smegenų edemą) ir kepenų suriebėjimas vystymosi. Reye sindromas lydi Hiperamonemijos, padidėjęs AST, ALT serume (daugiau nei 3 kartus) normaliu lygiu bilirubino.

Sužinokite daugiau apie galvos skausmas vaikų priežastis, jų pobūdį ir gydymas nuo svečias TV programa "Vaikų Daktaras" Vaikų neurologas Antroji kategorija Minskas GTSMRD Catherine Rabizo:

Norėdami pašalinti galvos skausmus ir vaikui turi naudoti specialų Vaikų prekės ir kiekvienu atveju pirmiausia pasikonsultuoti su gydytoju, kuris patars ką narkotikų padeda nekenkiant vaiko kūną.

Citrimon įvedimas nėščioms ir žindančioms moterims

Nėščios moterys nėštumo pirmojo ir trečiojo nėštumo trimestrais Citramon vartoti nerekomenduojama, nes tai gali neigiamai paveikti vaisius ir gimdymą. Pagal instrukcijas antrasis nėštumo trimestras jo naudojimas nėra draudžiamas, tačiau reikia prisiminti, kad jo priėmimas turėtų būti pagrįstas.

Žindymo laikotarpiu tabletes vartoti draudžiama. Komponentai "Citramonum" gali gauti motinos pieną kūdikiui, išprovokuoti įvairių nepageidaujamų reakcijų, tokių kaip alergija, Reye sindromas, kraujavimas, dirginimas, skrandžio ir žarnų gleivinės, kurių kepenų funkcija sutrikusi, sukelia padidintą jautrumą ir nemigą plėtrą.

Analogai

Yra keletas Citramono analogų, kurių veikla siekiama pašalinti skausmo sindromą. Populiariausi iš jų yra:

  • "Aspirinas". Naudojamas kaip analgetikas ir karščiavimą maždaug. Jo efektyvumas priklauso nuo to, kiek laiko praėjo nuo skausmo atsiradimo. Jei praėjus tam tikram laikui nuo jo atsiradimo, tabletė jums daugiau nebegalės. Draudžiama vartoti "aspiriną" ant tuščio skrandžio. Veiklioji medžiaga "Aspirinas" yra acetilsalicilo rūgštis, kuri taip pat yra "Citramono" dalis. Tačiau dėl to, kad yra papildomų komponentų, Citramonas veikia organizmą taupiau.
  • "Analgin". Tabletės turi lengvą analgezinį poveikį, palengvina karščiavimą ir uždegimą. Veiklioji vaisto medžiaga yra metamizolo natris. Indikacijos ir kontraindikacijos "Analgin" ir "Citramon" yra beveik identiški. Panašiai galima apsvarstyti šių vaistų poveikį paciento kūnui.
  • Paracetamolis. Puikūs anestetikai ir karščiavimą. Tabletės yra gerai absorbuojamas į žmogaus kūną, bet rekomenduojama imtis po valgio, siekiant sumažinti neigiamą poveikį skrandžio gleivinę. Didelės vaisto dozės neigiamai veikia kepenų ir skydliaukės veiklą. Karščiavimą efektas "paracetamolio" žymiai didesnis nei "tsitramona", todėl dažnai skiriami pacientams, sergantiems gripu ir kitomis ūminėmis kvėpavimo organų ligomis. Paracetamolis taip pat patvirtintas nėščioms ir maitinančioms motinoms, vaikams. Vaikams nuo 3 mėnesių galima įsigyti sirupo, kurio amžiaus dozė yra tinkama.

"Citramon" puikiai padeda nuo galvos skausmo. Tačiau, prieš priimdami, turite įsitikinti, kad neturite jokių kontraindikacijų dėl jo vartojimo. Būtina stebėti dozę ir neviršyti dozės.

Citramonas: naudojimo instrukcijos

Citramonas yra kombinuotas. Jis turi karščiavimą ir analgetiką ir yra naudojamas siekiant sumažinti šių simptomų sunkumą įvairiose ligose.

Dozavimo forma, kompozicija

Citramonas yra geriamasis tabletės pavidalu. Jie turi apvalią formą, plokščią cilindrinį paviršių ir šviesiai rudą spalvą. Šio vaisto sudėtis apima keletą pagrindinių veikliųjų sudedamųjų dalių, jų kiekis 1 tabletėje yra:

  • Paracetamolis - 180 mg.
  • Acetilsalicilo rūgštis - 240 mg.
  • Kofeinas - 30 mg.

Taip pat tablečių sudėtyje yra pagalbinės medžiagos, kurių sudėtyje citrinų rūgšties monohidrato, kalcio stearatą, bulvių krakmolo, kakavos milteliai, talkas, polisorbatas 80. Tabletės yra supakuotas į lizdinės plokštelės Tsitramon 10 vienetų. Kartono pakuotėje yra 1 arba 2 lizdinės plokštelės, taip pat naudojimo instrukcijos.

Terapinis poveikis

Tabletės Citramonas turi keletą terapinių efektų, kurie dėl to, kad vaisto sudedamosios dalys yra pagrindinės veikliosios medžiagos:

  • Paracetamolio - atstovas grupė narkotikų NVNU, turi karščiavimą ir priešuždegiminis poveikis yra labai silpnas, kuri yra susijusi su vyraujančio prostaglandinų sintezės slopinimu centrinėje nervų sistemos struktūrų, ypač termoreguliacijos centre.
  • Acetilsalicilo rūgštis taip pat yra nesteroidinis priešuždegiminis vaistas, kurio stiprumas yra priešuždegiminis, karščiavimą mažinantis ir skausmą malšinantis poveikis. Šis junginys sugeba slopinti trombocitų agregaciją (klijavimą), užkertant kelią trombų susidarymui kraujyje.
  • Kofeinas - padidina smegenų ir stuburo smegenų, kvėpavimo ir vazomotorinių centro jaudrumą, plečia kraujagysles, vietinis skeleto skersaruožių raumenų, širdies, smegenų, sumažina nuovargio jausmas sunkumo, gerina raumenų ir protinių sugebėjimų žmogus. Be to, maža kofeino koncentracija sumažina trombocitų agregacijos laipsnį.

Išgėrus Citramon tabletę, veikliosios medžiagos greitai patenka į kraują. Jie yra tolygiai pasiskirstę audiniuose, per kraujodaros smegenų barjerą prasiskverbia į centrinės nervų sistemos struktūras. Vaisto sudedamųjų dalių metabolizmas vyksta daugiausia kepenyse, susidarant neaktyviems skilimo produktams, kurie išsiskiria su šlapimu.

Indikacijos

Pagrindinė medicininė indikacija Citramon tablečių vartojimui yra simptominis karščiavimo ir skausmo pojūčių uždegiminės kilmės gydymas įvairiose patologinėse sąlygose:

  • Padidėjusi kūno temperatūra ūminei kvėpavimo takų virusinei patologijai ir gripui.
  • Galvos skausmas vidutinio sunkumo įvairių kilmės.
  • Dantų skausmas.
  • Raumenų skausmas (mialgija) ir sąnariai (artralgija).
  • Skausmo pojūčiai, kurių vystymąsi sukelia periferinių nervų aseptinis uždegimas (neuralgija).

Be to, vaistas vartojamas norint sumažinti skausmingos menstruacijos diskomforto sunkumą moterims.

Kontraindikacijos

Kai paciento organizmo kelias patologines ir fiziologines ligonių būklės receptą Citramonas yra priešingas, joms būdinga:

  • Labai sumažėjęs kepenų ir inkstų funkcinis aktyvumas.
  • Atskira netoleravimo bet kurioms Citramon tablečių sudedamosioms dalims.
  • Virškinimo trakto kraujavimas, įskaitant ir praeityje patyrusius.
  • Galvos opa, lokalizuota į skrandį ar dvylikapirštę žarną ūminėje stadijoje.
  • Hemoraginė diatezė, kartu su kraujo krešėjimo sutrikimu ir padidėjusiu kraujavimu iš mažų indų.
  • Nėštumas I ir III trimestre, taip pat žindymo laikotarpis.
  • Padidėjęs akispūdis (glaukoma).
  • Labai padidėjo sisteminis arterinis slėgis (arterinė hipertenzija).
  • Paciento amžius yra iki 15 metų.
  • Trūksta vitamino K organizme.
  • Fermento gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas.
  • Padidėjęs nervų sistemos įkvėpimas, miego sutrikimai kaip nemiga.

Prieš pradėdami vartoti Citramon tabletes, svarbu įsitikinti, ar nėra kontraindikacijų.

Dozavimas

Tabletės Citramonas skiriamas geriamam vartojimui, geriausiai po valgio. Vidutinė terapinė dozė suaugusiesiems ir paaugliams, vyresniems nei 15 metų, yra 1-3 tabletes 2-3 kartus per dieną, priklausomai nuo skausmo sindromo ar karščiavimo sunkumo. Didžiausia paros dozė neviršija 6 tablečių. Šis vaistas skirtas ilgalaikiam gydymui, maksimali tabletės vartojimo trukmė neturi būti ilgesnė kaip 5 dienos.

Šalutinis poveikis

Atsižvelgiant į Citramon tablečių vartojimą, galima sukurti neigiamas patologines virškinimo sistemos reakcijas, kurios apima:

  • Skausmas pilvo srityje (epigastriumas).
  • Periodiškas pykinimas.
  • Rėmuo.
  • Erozijos ir opų formavimas skrandžio arba dvylikapirštės žarnos gleivinei, kuri gali būti sudėtinga kraujavimo raida.

Be to, šis vaistas gali sukelti nedidelio kraujavimo įvairios lokalizacijos vystymąsi organizme, taip pat alerginių reakcijų į dilgėlinę formą (būdinga pokyčių odoje, išvaizda primenantys Sting). Ženklų nepageidaujamų šalutinių reakcijų išvaizda yra už nutraukus gydymą ir tablečių Tsitramon gydytojas priežastis.

Naudojimo ypatybės

Prieš pradėdami vartoti Citramon tabletes, atidžiai perskaitykite vaisto nurodymus, taip pat atkreipkite dėmesį į kelias atsargumo priemones:

  • Ilgalaikis šio vaisto vartojimas reikalauja periodiškai laboratoriškai stebėti kepenų, inkstų funkcinę būklę, taip pat periferinio kraujo modelį.
  • Acetilsalicilo rūgštis, kuri yra vaisto dalis, kai ji vartojama vaikams, sergantiems ūmine kvėpavimo takų virusine patologija, gali sukelti Raynaudo sindromo vystymąsi.
  • Prieš operaciją pacientai turi būti nutraukti, nes jis sumažina suardymą.
  • Pacientams, kuriems yra alerginė patologija, šį vaistą galima vartoti atsargiai.
  • Ilgalaikis Citramon tablečių vartojimas gali sukelti šlapimo rūgšties išsiskyrimą iš organizmo ir padažnėjimo priepuolius pacientams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų.
  • Veikliosios sudedamosios dalys šio narkotiko gali sąveikauti su vaistais kitais farmakologinių grupių (antikoaguliantų, kortikosteroidais), tačiau jų galima naudojimas turėtų pranešti medicinos specialistas.
  • Šis vaistas neturi tiesioginio poveikio funkcinei nervų sistemos būsenai.

Vaistinės grandinėje Citramon tabletes išleidžiamos be gydytojo recepto. Prieš jų priėmimą rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

Perdozavimas

Kai mažas perteklius rekomenduojama terapinė dozavimo tabletės Tsitramon besivystančių pykinimas kartu periodiškai vėmimas, pilvo skausmas, galvos svaigimas, triukšmo ar spengimas ausyse. Sunkesni perdozavimas lydimas depresijos, mieguistumas, traukuliai, mieguistumas, staigaus kraujospūdžio sumažėjimo per laivų prieš žlugimą, pasunkėjęs kvėpavimas, sunkus šlapimo susilaikymas. Be gydymo, prieš sunkią intoksikacijos fone gali sukelti paralyžių kvėpavimo centro ir kvėpavimo sustojimą. Perdozavus sudaro plaunant skrandžio, žarnų, žarnyno sorbentų priimamasis, taip pat simptominės gydymo paskyrimą.

Analogai

Panašus į Citramon tablečių veikliąsias ir farmakologines savybes yra Excerdine, Ascoffen, Kofin preparatai.

Sandėliavimas

Citramon tablečių tinkamumo laikas yra 4 metai. Jie turi būti laikomi tame pačiame pakuotėje, tamsioje, sausoje, nepasiekiamoje vaikams esant oro temperatūrai ne aukštesnei kaip 25 ° C.

Citramono kaina

Vidutinė Citramon tablečių kaina Maskvos vaistinėse priklauso nuo jų kiekio pakuotėje:

  • 10 tablečių - 12-14 rublių.
  • 20 vnt. - 54-68 rubliai.