Kaip gydyti migrenos tabletes Excerdine

Migrena

Excedrinas yra sudėtingas analgetikas, kuris apima keletą skausmo vaistų. Išdėstyti taip, kaip migrenos priemonėmis, tačiau, jis gali būti naudojamas sėkmingai pašalinti menstruacinį skausmą, sumažinti aukštą temperatūrą (dėl to, kad paracetamolio buvimo kompozicijos). Jis taip pat gali būti naudojamas prieš įprastą galvos skausmą, sukeltą pernelyg dideliu darbo krūviu. Ar Excedrinas tikrai padės migrenos skausmui ir kaip šis vaistas veikia?

Trumpai apie kompoziciją

Taigi migrenos "Expedrine" tabletes sudaro šios sudedamosios dalys:

  • paracetamolis;
  • Acetilsalicilo rūgštis (dažniausiai vadinama aspirinu);
  • kofeinas

Papildomos medžiagos yra celiuliozė ir jos dariniai, kurie naudojami kaip sutraukianti vaisto forma, bet neturi terapinio poveikio. Tai analogas kito vaisto - Ascofen.

Visi trys pagrindiniai komponentai vienoje ar kitoje formoje yra analgetikai. Paracetamolis anesthezuoja, taip pat padeda normalizuoti kūno temperatūrą. Aspirinas suteikia analgetinį poveikį, ir kartu su juo - skystina kraują, sumažina fiziologinį poveikį smegenų laivams. Kofeinas suteikia stimuliuojančio poveikio, didina stuburo smegenų sužalojimą.

Apskritai, iš viso, vaistas padeda su sunkiu galvos skausmu, bet nėra vaistų nuo migrenos. Jo paskirtis yra simptominis gydymas, migrenos simptomų palengvinimas ir sušvelninimas.

Kaip vartoti priemonę?

Eksedrinas su migrena imamas tiesiai, kai atsiranda galvos skausmo priepuolio simptomai. Anksčiau - tuo geriau. Didžiausia leidžiama dozė vienai dozei yra 2 tabletės (400 mg paracetamolio, 400 mg aspirino, 100 mg kofeino). Per dieną nerekomenduojama vartoti daugiau kaip 3-4 tabletes, nes tai gali neigiamai paveikti virškinamojo trakto ir kepenų veiklą. Jei po Excedrine vartojimo nepasieksite geresnio gydymo, pasikonsultuokite su gydytoju, norėdami pakeisti tabletes kita veiksmingesnė priemonė.

Vaistas niekada neturėtų būti vartojamas, jei pacientas anksčiau vartojo kitus vaistus, kurių sudėtyje yra paracetamolio, kofeino, acetilsalicilo rūgšties. Be to, tarp kartotinių vaistinių preparatų pertrauka turi būti bent 6 valandos.

Vartoję Excedrine, laikinai turite atsisakyti maisto, nes migrena gali sukelti pykinimo priepuolį. Jei vėmimo negalima išvengti, tada jūs turėtumėte vėl vartoti tabletes.

Farmakodinamika ir farmakokinetika

Migrenos vaistai Excedrin patenka į kraujo plazmoje per virškinimo trakto (tirpaus skrandžio sulčių) per 15 minučių po tabletės. Vaistas metabolizuojamas kepenyse, iš organizmo išsiskiria per inkstus.

Aktyvių komponentų koncentracija kraujyje yra 45-60 minučių po vartojimo. Dažnas Exsedrine vartojimas migrenos simptomų pašalinimui nėra priklausomas.

Kaip vaistas veikia kūną? Visų pirma, smegenų kraujagyslės šiek tiek padidėja, kraujas skystis, kuris šiek tiek sumažina kraujo spaudimą. Aspirinas suteikia kombinuotą efektą - šiek tiek sumažina skausmo simptomus, o kartu - optimizuoja kraujo mikrocirkuliaciją smegenyse. Ir kofeinas sužadina vasomotorinius centrus.

Paprasčiau tariant - vožtuvai pradeda veikti aktyviau, taip sumažinant vidinį slėgį induose. Dėl to - stiprus skausmas susilpnėja, indų reakcija sumažėja.

Šalutinis poveikis ir kontraindikacijos

Migrenos priemonės Exsedrine yra labai įmanoma pakenkti kepenims dažnai vartoti. Tai padeda paracetamolis, kuris didelėmis dozėmis sukelia jo uždegimą. Taigi, vartojant Excerdin nerekomenduojama kepenų liga. Tokiais atvejais gydytojai skiria cefaginą (aktyvus ingredientas yra kofeinas).

Iš kontraindikacijų Excedrine gamintojai yra:

  • nėštumo laikotarpis ir laktacija (veikliosios medžiagos įsiskverbia į placentos barjerą);
  • kraujavimas virškinimo trakte;
  • hemofilija;
  • glaukoma;
  • inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimas;
  • padidėjęs jautrumas (alergija veikliosioms medžiagoms);
  • amžius iki 15 metų.

Bet kuriuo atveju vaistas netaikomas, jei dėl migrenos susidaro mechaninė galvos trauma.

Narkotikų analogai

Excedrine yra daug analogų vaistinėse. Tačiau reikia nepamiršti, kad kai kurie iš jų skiriasi veikliųjų medžiagų koncentracija. Dažniausiai tarp jų:

  • Migrenol ir Migrenol Extra;
  • Novalgin;
  • Saridonas;
  • Ascofen;
  • Ghevadal.

Negalima keisti Excerdin reguliariems paracetamoliui, aspirinui ir kofalginui, stebint komponentų koncentraciją (200: 200: 50). Šiuo atžvilgiu geriau pasitarti su gydytoju ir vadovautis jo nurodymais.

Specialūs nurodymai dėl migreninio vaisto gydymo

Vartojimo metu reikia visiškai atsisakyti gėrimų, kurių sudėtyje yra didelės koncentracijos kofeino (kavos ir visų jo darinių, tokių kaip latte, cappuccino). Be to, šiuo laikotarpiu turėtumėte neįtraukti nikotino, alkoholinių gėrimų, nes tai padidins naštą kepenims, širdies ir kraujagyslių sistemai.

Jei naudojate Excedrin nėra teigiamas poveikis nebuvo pastebėtas ne visi, pacientas turėtų suteikti jį ir eiti per magnetinio rezonanso galvos, nes skausmas gali būti sukeltas ne migrena, ir kitos ligos, smegenų (predinsultnoe būklė, navikas, cista, trombozė, išsėtinė sklerozė )

Ilgai vartojant Exsedrine migrenos skausmui pašalinti, reguliariai reikia atlikti bendrąjį kraujo tyrimą, kad būtų galima kontroliuoti jo periferinę sudėtį. Negalima būti nereikalingu ir funkcinių kepenų testų pristatymu. Paprastai, jei sudėties plazmos kokybė blogėja, gydytojai laikinai paskiria Zolmigreną, Nomigreną, Amigreną.

Iš viso Eksderin tikrai pašalina net stiprus galvos skausmas migrena, tačiau suteikia tik laikiną poveikį, ir jokiu būdu pašalina pagrindinė problema liga - patologinis Reakcijos indai smegenų. Todėl jis turėtų būti naudojamas tik kritiniais atvejais. Nepamirškite daugelio šalutinių poveikių, susijusių su šio vaisto vartojimu.

Kaip tinkamai vartoti tabletes nuo migrenos Excedrine: naudojimo instrukcijos, gydytojų atsiliepimai ir medicinos kaina

Excedrine yra vaistas, skirtas kovoti su galvos skausmais, danties skausmais, raumenimis ir menstruacijomis.

Šis vaistas yra gaminamas Šveicarijos kompanijoje Novartis Consumer Helles SA.

Savo bazėje yra nustatytos: Acetilsalicilo rūgštis, paracetamolis ir kofeinas, kurie yra pagrindinės veikliosios medžiagos ir puikiai įveikia visus simptomus.

Šis vaistas išsiskiria tabletėmis, kurių sudėtyje yra tam tikra aktyvių vaistų koncentracija.

Toliau mes atidžiau pažvelgsime į informaciją apie šį renginį.

Farmakologinis poveikis

Išmokysime Excedrine sudėtį, kad suprastume jo poveikį organizmui.

Vaistas "Eksedrin" yra vaistas, kurio sudėtyje yra trys skirtingos medžiagos, tačiau kartu jie puikiai tinka kovoti su skirtingo pobūdžio skausmais.

Šios medžiagos yra acetilsalicilo rūgštis arba aspirinas, kofeinas ir paracetamolis. Mes analizuosime jų poveikį kūnui atskirai.

Acetilsalicilo rūgštis veikia kaip geras karščiavimą mažinantis agentas, turi galimybę sustabdyti ir užkirsti kelią uždegimui ir sumažinti skausmą. Ląstelių lygiu jis slopina trombų susidarymą, trombocitų sąveiką ir žymiai pagerina kraujo apytaką uždegimo proceso pradžioje.

Kofeinas turi įdomų poveikį vasomotorinių centrų ir kvėpavimo centrams. Jis taip pat turi galimybę išsiplėsti kraujagysles, mažinti gebėjimą susieti trombocitus.

Be to, kofeinas kovoja su nuovargiu ir mieguistumu ir padidina kūno darbingumą. Kartu su aspirinu jis teigiamai veikia kraujotaką ir normalizuoja smegenų kraujagyslių toną.

Kalbant apie Paracetamolis, tada jis turi galimybę nuo karščiavimą nukenčia ir iš dalies slopina uždegiminius procesus. Taip yra dėl to, kad paracetamolis įtakoja centrą, kuris kontroliuoja temperatūrą hipotalamyje.

Kas atsitinka po vaisto vartojimo

Acetilsalicilo rūgštis visa apimtis yra visiškai integruota į virškinamojo trakto, kepenų ir kraujo, tuo tarpu vyksta skilimas. Šis procesas tęsiasi tol, kol susidaro salicilatai. Po to naujai susidariusios medžiagos dar labiau suskaidomos kepenyse.

Kofeinas, kaip ir aspirinas, taip pat puikiai integruotas į visas dydis, platinamas visose kūno skystose aplinkose.

Panaudojus šią medžiagą tuščiu skrandžiu, jį galima nustatyti maksimaliai koncentracijai praėjus 5-90 minučių po vartojimo. Jo santykis su plazmos baltymais yra apie 35%. Metabolitų pagalba ji yra padalinta į beveik visą dydį, o vėliau išsiskiria per inkstus.

Lengvai integruota į virškinamąjį traktą, jos maksimali koncentracija gali būti stebima po 30-120 minučių po nuryti.

Medžiagų suskaidymo procesai atsiranda kepenyse ir išsiskiria inkstai. Tik 5% medžiagos palieka kūną pradinėje būsenoje.

Įprasta dozė Paracetamolis jis jungiasi tik prie kraujo plazmos baltymais, ir jei ši dozė padidėja, ši sąveika labai padidės.

Indikacijos ir kontraindikacijos vartoti

Narkotikų vartojimo instrukcija Excedrine nurodo tokius indikacijas ir kontraindikacijas su šiuo vaistu.

Nurodymai vaisto vartojimui

Vaistas yra nurodytas toliau situacijos:

  • su skausmo sindromu;
  • su galvos skausmais ir migrena;
  • su sunkiu dantų balu;
  • su skausmu raumenyse ir sąnariuose;
  • su menstruaciniu skausmu;
  • su ūmine kvėpavimo takų infekcija ir gripu.

Kontraindikacijos

Gydytojai nerekomenduoja vartoti vaisto toliau atvejai:

  • padidėjęs jautrumas vaisto sudedamosioms dalims;
  • problemų su virškinimo trakte, įskaitant kraujavimą;
  • hemofilija;
  • avitaminozė K;
  • inkstų sutrikimai (nepakankamumas);
  • nėštumo ir žindymo laikotarpis;
  • glaukoma;
  • miego sutrikimai, stiprus sužadinimas;
  • kraujavimas operacijos metu;
  • amžiaus apribojimai (draudžiama naudoti vaikus iki 5 metų amžiaus).

Narkotikai ir alkoholis

Paracetamolio, aspirino ir alkoholinių gėrimų lygiagrečioje priėmimo procese didėja struktūrinių ir funkcinių kepenų sutrikimų tikimybė. Kofeinas šiuo atveju padidina ergotamino įsisavinimo greitį.

Veikimo mechanizmas

Excedrin veikimo mechanizmas narkotikų yra tai, kad jis veikia dėl skausmo šaltinių, todėl mažina spazmus ir stabdo uždegimą, pagerinti kraujotaką užterštoje teritorijoje ir išvengti kraujo krešulių susidarymo.

Tai darydamas, jis gerai aktyvuoja kūną, kovoja su nuovargiu ir noru miegoti.

Naudojimo instrukcijos

Išnagrinėsime Expedrin instrukcijas išsamiau.

Taikymo būdas

Ko jums reikia žinoti:

  1. Preparatą Excerdin reikia vartoti per burną valgio metu arba po jo.
  2. Vidutiniškai leistinas tablečių skaičius per dieną yra 3-4 vienetai. Maksimali dozė yra 6 tabletės.
  3. Po dviejų tablečių vartojimo galvos skausmui rezultatas stebimas po 15 minučių, o migrenos - po 30 minučių.
  4. Nerekomenduojama vartoti vaisto, prieš tai pasikonsultuoti su gydytoju, kurio skausmas yra daugiau kaip 5 dienos, o migrenos atveju - daugiau kaip 3 dienas.

Išleidimo formos

Vaistas išsiskirtas iš pailgų tablečių, padengtų balta danga, vienoje pusėje pažymėta etikete "E". Pakuotėje yra 16 tablečių.

Vienoje preparato Eskedrin tabletėje yra 250 mg acetilsalicilo rūgšties, 65 mg kofeino ir 250 mg paracetamolio.

Vaisto dozavimas

Priklausomai nuo ligos, tokios dozė:

  1. Sumažinti ar pašalinti skausmą. Suaugusieji ir vaikai, sulaukę 12 metų ir vyresni, vartoja po 2 tabletes kas 6 valandas. Draudžiama vartoti daugiau kaip 8 tabletes per parą.
  2. Eksedrino migrenos tabletes. Suaugusieji ir vaikai, sulaukę 18 metų, vartoja 2 tabletes per parą. Nerekomenduojama viršyti leistinos dozės be specialaus gydytojo recepto.

Vartodami narkotiką Eskedrinas, turite gerti visą stiklinę vandens.

Mes išsamiau išnagrinėsime vaisto vartojimą dėl migrenos, nes migrenai vartojamas vaistas Exsedrine yra viena iš populiariausių šios ligos gydymo būdų.

Migrenos gydymas

Migrena - yra lėtinė liga. Jos vizitinė kortelė yra padidėjęs galvos skausmas, kuris apima tik vieną pusę galvos. Tai labai dažnai pasitaiko skirtingo amžiaus žmonėms.

Migrenos priepuoliai pastebimi 1-2 kartus per metus ir 1-2 kartus per savaitę. Moterys skundžiasi dažniau apie šią ligą nei vyrai, nors jie irgi susiduria su šia problema.

Yra keletas teorijų, kurios paaiškina migrenos atsiradimą. Tai blogas kraujo tiekimas į smegenis, kitoks smegenų kraujagyslių išsiplėtimas, kraujo spaudimo pokytis.

Apskritai, galvos skausmas pablogėja po fizinio krūvio, alkoholinių gėrimų vartojimo, nervų perteklius, po užkimštų patalpų.

Migrenos priemonės Excerdin yra veiksmingas vaistas migrenos gydymui.

Dėl to, kad jame buvimas acetilsalicilo rūgšties ir jos sąveiką su kitomis komponentų preparato, Excedrin veikia dėl skausmo šaltinio, o pašalinti stabdymo spazmas ir uždegimą.

Tai žymiai pagerina kraujotaką šiose srityse. Kofeinas atkuria kūno darbingumą. Per 30-45 minučių po narkotikų vartojimo asmuo, sergantis migrena, pastebi gerokai pagerėjusį jo būklę.

Perdozavimas ir papildomos instrukcijos

Esant vaisto perdozavimui atsiranda įvairių simptomų, kuriuos sukelia įvairių narkotikų buvimas jame.

Esant paracetamoliui atsiranda šie simptomai.

Pasibaigus pirmam laikui 24 valandos:

  • odos blanšavimas;
  • pykinimas;
  • vėmimas;
  • gliukozės metabolizmo problemos.

Problemos su normaliu inkstų funkcionavimu pasireiškia per 24 valandas po perdozavimo.

Jei acetilsalicilo rūgšties dozė buvo perdėta, tada pastebėta:

Stipriai didinant dozę - uždusimas, kvėpavimo paralyžius ir kt. Tais atvejais, kai apsinuodijimas reiškia vidutinį ar sunkų laipsnį, tuomet žmogus turi būti nedelsiant hospitalizuotas.

Kai perdozuojama kofeinas pastebėta:

  • jaudulys;
  • nerimo pojūtis;
  • aritmija;
  • tachikardija;
  • pykinimas ir vėmimas.

Sunkios perdozavimo atveju gali pasireikšti epilepsijos priepuoliai.

Šalutinis poveikis

Exessin turi didelį šalutinių poveikių sąrašą poveikis:

  • pykinimas, vėmimas;
  • virškinimo trakto sutrikimas;
  • padidėjęs kraujospūdis.

Ilgalaikio vaisto vartojimo atveju pastebėta:

  • galvos skausmas, galvos svaigimas;
  • problemų su regėjimu;
  • trombocitų kiekio susilpnėjimas;
  • kraujagysles iš nosies;
  • Vaikai turi Reye sindromą.

Specialios instrukcijos

Nerekomenduojama skirti vaikus vaistai, kuriuose yra acetil-salicilo rūgšties, nes tais atvejais, kai atsiranda virusinė infekcija, yra didelis Reye sindromo atsiradimo pavojus.

Jis būdingas vėmimui, kuris gali trukti ilgą laiką, ir kepenų padidėjimą.

Tais atvejais, kai vaistas vartojamas ilgą laiką, kepenys turi būti atidžiai prižiūrimas gydytojo.

Vaistas būdingas kraujo krešėjimo sulėtėjimas. Taigi, jei asmuo, kuris vartojo šį vaistą, ketina atlikti chirurginę intervenciją, apie tai būtina įspėti gydytoją.

Mažomis dozėmis acitino salicilo rūgštis sumažina šlapimo rūgšties išsiskyrimą.

Sąveika su kitais vaistais.

Dėl to, kad vartojant eksedriną kartu su kitais vaistiniais preparatais, atsiranda įvairių šalutinių poveikių. Taip pat dėl ​​to gali formuotis toksinai, dėl kurių atsiras problemų dėl normalaus kepenų funkcionavimo.

Priėmimas nėštumo metu ir laktemija

Žindymo laikotarpiu šis vaistas taip pat draudžiamas, nes jis gali išsiskirti kartu su pienu, todėl jis veikia vaiko kūne. Tai gali sukelti kraujavimą vaiko kūne.

Priėmimas vaikystėje

Vaikams nerekomenduojama skirti ir vartoti šį vaistą, susijusią su Reye sindromo atsiradimo galimybe.

Pacientų ir gydytojų atsiliepimai

Medicinos ir pacientų atsiliepimai apie Exsedrine tabletes yra teigiami, ypač gydant migreną.

Gydytojo komentarai

Tai sako gydytojai medicina:

  1. Vaistas nuo migrenos Exsedrine turi gana gerą veikimo mechanizmą. Puikus kovos skausmas, turintis skirtingus šaltinius (Prigogine AV).
  2. Deja, vaistas turi gana didelį kontraindikacijų sąrašą. Todėl mes negalime nurodyti šio vaisto visiems pacientams. Ir apskritai vaistas pasirodė esąs geras (Samsonova RA).

Pacientų atsiliepimai

Pacientai echo gydytojai:

  1. Ilgą laiką sirgo migrena ir negalėjau rasti reikiamo narkotiko, kuris galėtų man padėti. Aš nuėjau į gydytoją ir paskyriau mane Eksedrinui. Valgydamas aš gėriau vieną tabletes, o aš valgiau dar vieną. Praėjus trumpam laikui, aš pradėjau jausti, kad kažkas pradeda pulsuoti mano galvoje. O per valandą man buvo skausmas. Labai malonu su šiuo vaistu (Tatjana).
  2. Vaistas padeda, tačiau turi daug kontraindikacijų. Aš atsisakiau (Olegas).

Patarimai pacientams gauti

Čia pataria Pacientai:

  • gerkite daug vandens, todėl vaistas greitai įsisavins;
  • Nenaudoti pasikonsultuoti su gydytoju. vaistas turi daug kontraindikacijų;
  • Nenaudokite gydyti vaikus.

Privalumai ir trūkumai narkotikų

Štai kas verta apsvarstyti vartojant vaistą Excedrine:

  • greitas skausmo sindromo šalinimas;
  • vaisto gebėjimas kovoti su migrena;
  • ne visi pacientai, narkotikas gali padėti pašalinti sunkius galvos skausmus su migrena;
  • didelis minusas yra didžiulis kontraindikacijų ir šalutinių poveikių sąrašas, kuris ne visada baigiasi teigiamu būdu, o kai kuriais atvejais perdozavimas gali sukelti komą ir netgi mirtį.

Išleidimo forma ir kaina

Vaistas yra išleidžiamas tabletėmis, padengtas baltuoju korpusu ir kurio vienoje pusėje yra ženklas raidės "E" forma. Tabletės supakuojamos lizdinėse plokštelėse.

Kaina, atsižvelgiant į mediciną Excedrine 100-250 rubliai, ir jūs galite nusipirkti vieną iš geriausių migrenos vaistų iš bet kurios vaistinės.

Sandėliavimo sąlygos ir sąlygos

Preparatas turi būti laikomas sausoje vietoje kambario temperatūroje. Galiojimo laikas yra 2 metai.

Atostogos vaistinėje

Vaistas yra išrašytas be recepto.

Narkotikų analogai

Yra gana daug analogų narkotikų Excedrine. Jiems yra:

  • Guevadas;
  • Kaffetin SK;
  • Cofacil;
  • Novalgin;
  • Saridonas ir kiti.

Vaizdo įrašai: Excerdin - neapsiribokite vien tik migrena

Ar Excedin toks veiksmingas nuo migrenos ar tai tik reklama?

Eksedrin nuo migrenos

Kas yra migrena?

Šiuolaikinėje visuomenėje migrena yra žinoma beveik kas trečiam gyventojui nuo 35 metų amžiaus. Neurologinės kilmės galvos skausmas gali būti epizootinis ar reguliarus. Puolimai yra skausmingi ir išsekusios, dažnai nepasiteisina anestetikų. Dažniau negu viena pusė galvos yra pilvo skausmas, o rečiau - tiek.

Renkant anamnezę pacientai, kurių tokių skundų nebuvo pranešti apie traumų buvimą, atsižvelgiant į instrumentinių tyrimų rezultatus jie neturi auglius į galvą. Nėra skausmo ryšio su kraujo ar intrakranijinio slėgio padidėjimu ar kritimu.

Remiantis statistinėmis pastabomis, liga dažniau pasireiškia moterims. Traukuliai gali būti nuo lengvos iki intensyvios, pakartokite nuo karto per mėnesį iki dienos.

Veiksniai, prisidedantys prie migrenos vystymosi

Iki šiol atliktų klinikinių tyrimų nepastebėta migrenos pobūdis, yra tik keletas jo atsiradimo teorijų. Jie yra susiję su:

  1. siaurina kraujagysles, tiekiančias deguonį į smegenis;
  2. kraujagyslių būklės pokyčiai dėl neurovaskulinių sutrikimų;
  3. serotonino metabolizmo sutrikimai, dėl kurių atsiranda antrinių kraujagyslių sutrikimų;
  4. nepakankamas kraujagyslių atsakas į deguonies dioksidą kraujyje.

Visų šių teorijų atveju jo pasireiškimo rizikos veiksniai yra dažni. Tai apima:

  • psichoemocinis stresas;
  • fizinis ir nervų įtempimas;
  • nesubalansuota mityba;
  • blogi įpročiai (rūkymas, piktnaudžiavimas alkoholiu);
  • nekontroliuojama hormoninių agentų priėmimas;
  • oro veiksniai;
  • nepakankamas miegas ir hipodinamija.

Vaistas nuo migrenos - ekscentriškas

Deja, veiksmingas migrenos gydymas iki šiol nebuvo pateiktas. Galima tik užkirsti kelią ar dalinai sumažinti galvos skausmo išpuolių intensyvumą. Norėdami tai padaryti, yra nemažai vaistų, tarp kurių yra ypatinga vieta vaistui dėl migrenos - naujos kartos agentas.

Šio vaisto vartojimo poveikis išreiškiamas gerinant kraujo apytaką, užkertant kelią trombozei ir pašalinant skausmo sindromą. Be to, šis vaistas turi teigiamą poveikį visam organizmui, kelia gyvybingumą, normalizuoja miegą, stimuliuoja apsaugines organizmo savybės.

Jei vaistas vartojamas per ataką, skausmas praeina gana greitai, nepaliekant jokių neigiamų pasekmių. Svarbus šio vaisto naudos faktorius yra prieinamumas: migrenos gydymo priemonė yra priimtina kaina.

Excedrin migrena yra gaminamas kaip pailgos tabletės su baltu įspausti raidė "e", viena vertus, kurios rekomenduojamos gauti arba po valgio metu. Jausmas atsikratyti skausmo trunka 20-30 minučių. Reikėtų prisiminti, kad daugiau nei šeši tablečių per dieną nėra pageidautina. Be to, yra nustatytas vienos gydymo sesijos priėmimo laikas. Tai neturėtų būti ilgesnė nei penkias dienas.

Lentelės Excedrin Migrena struktūroje turi Acetilsalicilo rūgštis, paracetamolis ir kofeinas. Todėl labai svarbu griežtai laikytis dozavimo ir vartojimo režimo. Jokiu atveju negalima vartoti tablečių be didelių poreikių, tik tuo atveju, remiantis vien tik tuo, kad migrenos maloniai yra tablečių - kaina yra gana priimtina.
Ypatinga vartojimo sąlyga yra galimybė pacientus vartoti tik nuo 12 metų amžiaus (viena tabletė). Nuo 18 metų kasdien galite vartoti 2 tabletes - vidutinę dozę. Geriamojo vandens turėtų būti imamas pakankamas kiekis, ne mažiau kaip stiklas. Tačiau kiekvienu atveju turėtų būti taikomas individualus požiūris.

Farmakologinės savybės

Dėl sudėtyje esančio paracetamolio vartojamas vaistas įtakoja hipotalamį termoreguliacijos procesų atžvilgiu. Tai sukelia karščiavimą ir analgetiką. Kai kurių prostaglandinų specialiųjų medžiagų periferinių audinių sintezė yra šiek tiek sumažėjusi, dėl kurios atsiranda priešuždegiminis poveikis.
Panašus terapinis efektas turi acetilsalicilo rūgštį, kuri taip pat sulėtino trombų susidarymo procesą, prasiskverbia kraują ir pagerina jo mikrocirkuliaciją.

Kofeinas turi ypatingą atsakomybę. Jo dėka vyksta kvėpavimo ir vazomotorinių centrų sužadinimas, raumenų kraujagyslės, ypač skeleto raumenys, ir smegenys plečiasi. Padidina gyvybingumą, nuovargį ir darbingumą.

Taigi, vartojant vaistą, pašalinamas migrenos priepuolis, o uždegiminiai procesai šiek tiek sumažėja.

Narkotikų kontraindikacijos dėl galvos skausmo reumato

Eksedrinas, kaip ir bet koks vaistas, gali turėti kontraindikacijų. Visų pirma tai susiję su tam tikro organizmo padidėjusiu jautrumu vienam iš komponentų.

Kontraindikacijų, susijusių su recepcijos ekzemrenu, sąrašą sudaro:

  • kūno opozės pakitimai, ypač virškinimo trakto sutrikimas, o taip pat opos-eroziniai žarnų gleivinės pažeidimai paūmėjimo laikotarpiu;
  • bronchų astma;
  • naujausios ar artėjančios chirurginės operacijos;
  • hemofilija;
  • arterinė hipertenzija;
  • išeminė liga ir kitos ligos.

Atsargumo priemonės turėtų imtis narkotikų podagros, kepenų sutrikimai, galvos traumų, lygiagrečių priimamasis antikoaguliantų ir preparatų, taip pat sudėtyje yra panašios kaip komponentus Excedrin.

Draudžiama vartoti vaistą nėščioms ir žindančioms moterims. Vaisto komponentai lengvai praeina per transplacentinę barjerą ir gali būti perduodami vaikui gimdoje ir per motinos pieną.

Kitas dalykas yra apriboti vaistų vartojimą pacientams, kuriems yra polinkis į podagra. Faktas yra tai, kad acetilsalicilo rūgštis gali sumažinti šlapimo rūgšties išsiskyrimą.

Sąlygos, galinčios atsirasti perdozavus

Be kontraindikacijų, bėrimas turi perdozavimo metu stebimų būklių sąrašą. Tai apima:

  • odos bėrimas;
  • virškinimo trakto sutrikimai;
  • inkstų ir kepenų funkcijos sutrikimas;
  • kvėpavimo funkcijos ir regėjimo sutrikimas;
  • arterinė hipertenzija;
  • kraujavimas iš nosies.

Be to, šie simptomai gali būti visai toksiškumo organizmui išraiška, kaupimo toksinių medžiagų kepenyse, kurie vėliau gali sukelti ne mažiau rimtų pasekmių.

Specialios pastabos

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas tais atvejais, kai po vaistinio preparato vartojimo teigiamo poveikio nepastebėta. Šiuo atveju turėtumėte koreguoti dietą ir sumažinti iki minimumo vartojamų su caffeinated maisto produktų ir gėrimų.

Jei asmuo artimiausiu metu ketina atlikti chirurginę intervenciją, bėrimas turi būti sustabdytas, nes acetilsalicilo rūgštis, kuri yra jo dalis, skystina kraują.

Be to, "maisto krepšelis" turėtų peržiūrėti produktų, kurie turi įdomų poveikį nervų sistemai, sukelia kepenų pažeidimą ir virškinimo trakto kraujavimą. Reikėtų atmesti ir alkoholinių gėrimų vartojimą, ir rūkymą.

Ilgalaikiam vaisto vartojimui reikia laboratoriškai kontroliuoti periferinio kraujo ir funkcinių kepenų mėginių sudėtį.

Atsiliepimai iš pacientų, vartojusių šį narkotiką ir vertiname, kad migrenos Excedrin išgydyti - kaina yra gana pagrįsta, mes galime spręsti, kad jis taip pat yra veiksminga šių skausmo sindromų:

  • dantų skausmas;
  • neuralgija;
  • artralgija;
  • raumenų skausmas;
  • skausmingi menstruacijos.

Excedrine

Excedrine: naudojimo instrukcijos ir atsiliepimai

Lotyniškas pavadinimas: Excedrin

ATX kodas: N02BA71

Veiklioji medžiaga: acetilsalicilo rūgštis + Kofeinas + paracetamolis (acetilsalicilo rūgštis + kofeinas + paracetamolis)

Gamintojas: Novartis Consumer Helms Inc. (JAV)

Atnaujinkite aprašymą ir nuotrauką: 2014-05-13

Kainos vaistinėse: nuo 168 rublių.

Eksedrinas - kombinuotas vaistas, turintis analgetinių, karščiavimą mažinančių, priešuždegiminių ir gerinančių smegenų kraujotaką.

Išleidimo forma ir sudėtis

Excedrin Dozavimo forma - tabletės, plėvele dengtos: pailgos, balta, išgraviruotas raide "E" vienoje pusėje; skerspjūvyje - iš beveik baltos spalvos arba baltos spalvos šerdis (pagaminti iš aliuminio folija 2 vienetai, esantys kartonas pluoštas 1 paketo laminatu; į lizdines plokšteles 10 vienetų, į kartono 1 langelyje, 2 arba 3 lizdinės plokštelės; 24 arba 50 vienetų, polipropileno buteliuko..., kartoninėje dėžutėje 1 butelis).

Vienos tabletės sudėtis:

  • veikliosios medžiagos: paracetamolis 250 mg, 250 mg acetilsalicilo rūgštis, 65 mg kofeinas;
  • pagalbiniai komponentai (šerdis): giprolozė, mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis;
  • apvalkalas: karnaubo vaškas, baltasis sluoksnio medžiaga (titano dioksidas, hipromeliozė, propilenglikolis, sorbitano lauratas, povidonas, polisorbatas 20, mineralinės alyvos, benzoinės rūgšties, briliantinis mėlynasis dažas, simetikonas emulsija).

Farmakologinės savybės

Farmakodinamika

Farmakologinis Excedrine poveikis yra jo sudėtyje esančių veikliųjų sudedamųjų dalių derinys - paracetamolis, acetilsalicilo rūgštis ir kofeinas.

Paracetamolio turi analgetiką, antipiretines ir švelnaus priešuždegiminiu poveikiu, atsižvelgiant į jų preferencinį nuo skausmo, centrų ir termoreguliacijos pagumburio ir nedideliu poveikiu dėl prostaglandinų formavimo periferiniuose audiniuose.

Turintis analgetiką, antipiretines ir priešuždegiminiu veiksmų, acetilsalicilo rūgštis greitai sumažina skausmo sindromas (ypač, kurį sukelia uždegiminiu procesu), procesas sumaĻņs kraujo krešulių, saikingai slopinama trombocitų agregacija, ir taip pat aktyvina kraujotaką uždegimas.

Kofeinas skatina skeleto raumenų audinio, smegenų, inkstų ir širdies kraujagyslių išsiplėtimą, sumažinant trombocitų agregaciją. Ji aktyvuoja kvėpavimo ir vazomotorinių centrų poveikį ir stuburo smegenų refleksinį jaudrumą. Dėl kofeino dėka nuovargis, mieguistumas mažėja, psichinis ir fizinis efektyvumas gerėja. Kombinuotoje struktūros Excedrin yra kofeino mažame dozės, todėl beveik jokio poveikio centrinei nervų sistemai efektas, tačiau turi tonikas poveikį smegenų kraujagyslių ir skatina smegenų kraujotaką.

Farmakokinetika

Kai kurios Excerdin veikliosios medžiagos farmakokinetinės charakteristikos:

  • paracetamolis: lengvai absorbuojamas virškinimo trakte (GIT), didžiausia koncentracija (Cmaks) kraujo plazmoje po peroralinio vartojimo yra pasiekiamas po 0,5-2 valandų. Naudojant įprastas terapines dozes su kraujo plazmos baltymais, yra nedidelis kiekis medžiagos, tačiau didinant dozę jis didėja. Metabolizmas pasireiškia kepenyse. Medžiaga išsiskiria inkstai, daugiausia sulfatų konjugatų ir gliukuronidų pavidalu, mažiau nei 5% vartojamos dozės nepakito. Pusėjimo trukmė (T1/2) svyruoja nuo 1 iki 4 valandų. Toksiškos hidroksilintas metabolitas, kuris gaminamas nedideliais kiekiais kepenų dalyvavo mišrių Oxidases ir išlaikymas paprastai būna nuo neutralizuoja kirptas redukuoto glutationo, perdozavimas gali kauptis kepenyse ir sukelti savo sunaikinimui;
  • Acetilsalicilo rūgštis: virškinimo trakto visiškai absorbuojamas, sparčiai hidrolizuojamas virškinamojo trakto, kraujyje ir kepenų funkcijos, siekiant sudaryti salicilato, kurie yra toliau metabolizuojamas kepenyse;
  • kofeinas: greitai ir visiškai absorbuojamas virškinamojo trakto, Cmaks yra pasiekiamas nuo 5 iki 90 minučių po "Fasting Excerdin" vartojimo. Apie 35% dozės yra susijusi su plazmos baltymais. Jis platinamas visose kietos skystos terpės. Beveik visiškai metabolizuojamas oksidacijos, demetilinimo ir acetilinimo būdu ir sudaro pagrindinius metabolitų 1-metilksantino, 7-metilksantinų, 1,7-teobrominui. Jis išsiskiria inkstai. Suaugusių pacientų individualus eliminacijos greitis yra ryškus. Vidutinė T reikšmė1/2 iš kraujo plazmos - 4,9 valandos (nuo 1,9 iki 12,2 valandos).

Naudojimo indikacijos

Vadovaujantis instrukcijomis, Exsedrine yra skirtas vidutinio ir lengvo intensyvumo skausmo sindromo, skirto kitokiai kilmei, skausmui malšinti:

  • migrena, galvos skausmas;
  • neuralgija;
  • mialgija ir artralgija (raumenų ir sąnarių skausmas);
  • dantų skausmas;
  • algodismenorea (menstruacinis skausmas).

Kontraindikacijos

  • erozijos ir opensinės virškinimo trakto ligos paūmėjimo stadijoje;
  • kraujavimas iš virškinimo trakto;
  • sunkus išemine širdies liga;
  • sunki arterinė hipertenzija;
  • portalo hipertenzija;
  • inkstų funkcijos sutrikimas;
  • pilnas arba dalinis derinys iš astmos, nosies polipozės pasikartojantis ir / arba šalutinėse nosies ertmėse ir netoleravimas į acetilsalicilo rūgštimi ir kitų nesteroidinių priešuždegiminių vaistų (įskaitant istorija);
  • hemofilija;
  • hipoproteribemija;
  • kartu vartoti kitus nesteroidinius vaistus nuo uždegimo ar preparatus, kurių sudėtyje yra acetilsalicilo rūgšties arba paracetamolio;
  • avitaminozė K;
  • glaukoma;
  • gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas;
  • hemoraginė diatezė;
  • miego sutrikimai, padidėjęs sužadinimo lygis;
  • amžius iki 15 metų;
  • nėštumo ir žindymo laikotarpis;
  • padidėjęs individualus jautrumas bet kuriam Excerdin komponentui.

Nerekomenduojama vartoti vaisto chirurginėse procedūrose kartu su kraujavimu.

Excedrin reikia kruopščiai taikymą nuorodų pacientams, sergantiems podagra, artritas, kepenų ligų, galvos skausmas, susijusių su galvos traumų, taip pat įvedimui vienu metu hipoglikeminiais agentais, antikoaguliantų, preparatų, kurių sudėtyje yra acetilsalicilo rūgšties arba kitų antipiretiko ir analgetinio komponentus.

Excerdin vartojimo instrukcijos: metodas ir dozavimas

Eksedrino tabletes gerti valgio metu arba po jo.

Suaugusiesiems ir paaugliams, vyresniems nei 15 metų amžiaus, rekomenduojama išgerti po 1 tabletę kas 4-6 valandas. Vidutinė paros dozė yra 3-4 tabletės, maksimali paros dozė yra 6 tabletės.

Pasirodo pirmieji migrenos požymiai, vartojamos 2 tabletės.

Po 2 tablečių vartojimo paprastai skausmo malšinimas (įskaitant galvos skausmą) pasireiškia per 15 minučių, migrenos atveju - po 30 minučių.

Be gydytojo rekomendacijos, Excedrin vartoti negalima ilgiau kaip 5 dienas su skausmu, daugiau kaip 3 dienas - dėl migrenos.

Šalutinis poveikis

Gydymo metu Excedrin galimų nepageidaujamų reakcijų, tokios kaip pykinimas, vėmimas, gastralgia, nefrotoksinio, toksinio poveikio kepenims, erozinio ir opinio šoko sindromo, tachikardija, bronchų susiaurėjimo, hipertenzija, alerginių reakcijų.

Lėtinis organizme po vaisto pavartojimo gali sukurti tokios reakcijos: galvos skausmas, galvos svaigimas, spengimas ausyse, regėjimo sutrikimas, hypocoagulation, trombocitų agregacija mažinimo, hemoraginis sindromas (kraujavimas iš dantenų, kraujavimas iš nosies, purpura, ir tt), kurtumą, inkstų liga su spenelių nekrozė sindromo stevens - Johnson (piktybinis eritema), Lajelio sindromas (toksinė epidermolizė), Reye sindromo vaikams (vėmimas, metabolinės acidozės, hiperpireksija, kepenų funkcijos susilpnėjimas sutrikimai su psichikos ir nervų sistemos toronai).

Perdozavimas

Tikėtini perdozavimo simptomai, susiję su Excerdin esančių komponentų buvimu:

  • paracetamolio (kai ji naudojama dozių viršija 10-15 g per dieną) per pirmąsias 24 valandų - pykinimas, blyškumas odos, vėmimas, pilvo skausmas, anoreksija, metabolinės acidozės, sutrikęs gliukozės metabolizmo. Nuo 12 iki 48 valandų po perdozavimo gali pasireikšti kepenų funkcijos sutrikimo simptomai. Esant dideliam perdozavimo galimą ūminio inkstų nepakankamumo su vamzdinio nekrozės (įskaitant sunkus kepenų pažeidimas nesant), aritmija, pankreatitas, kepenų nepakankamumo su laipsniškai encefalopatijos, koma, mirties. Suaugusiems pacientams hepatotoksinis poveikis išsivysto 10 g ar didesniu doze;
  • Acetilsalicilo rūgštis (kai vartojama daugiau kaip 150 mg / kg dozių): su lengvu apsinuodijimu - pykinimas, vėmimas, neryškus matymas, spengimas ausyse, stiprus galvos skausmas, galvos svaigimas; su sunkiu perdozavimu - centrinio genezės plaučių hiperventiliacija (šaltojo lipni prakaitas, užspringimas, dusulys, cianozė, kvėpavimo paralyžius), kvėpavimo takų acidozė. Didžiausias lėtinės intoksikacijos pavojus atsiranda vaikams ir pagyvenusiems pacientams, kai kelias dienas vartojama daugiau kaip 100 mg / kg kūno svorio per parą. Pacientai, kuriems yra sunkus ir vidutinio apsinuodijimo atvejis, turi būti hospitalizuoti;
  • kofeino (kai imtasi dozėmis nuo 300 mg per dieną): spengimas ausyse, nerimo, nerimas, susijaudinimo, susijaudinimas, gastralgia, sumišimas, dehidratacijos, delirium, tachikardijos, hipertermijos, aritmijų, galvos skausmas, dažnas šlapinimasis, padidėjęs skausmą ar lytėjimo jautrumas, tremoras arba raumenų trūkčiojimas, pykinimas, vėmimas (kartais su krauju), traukuliai (dideles perdozavimo - toninius-kloninius).

Perdozavus Excedrin rekomenduojama kontrolė elektrolitų pusiausvyra ir rūgščių-šarmų būklę. Atsižvelgiant į medžiagų apykaitos būklė pacientui turi būti skiriamas vartoti jam natrio rūgščiojo karbonato, natrio citratas arba natrio laktato. Acetilsalicilo rūgšties išsiskyrimas padidėja padidinus šlapimo šarmingumą. Per pirmąsias 4 valandas po gavimo padidėjusi rekomenduojamą vaisto dozę skrandžio plovimą, kurstymas vėmimo gydymui, aktyvintosios anglies, vidurių narkotikų, ir po to, kai 8-9 valandas po perdozavimo metu 8 valandas - įvadas dovanotojas SH-grupių ir prekursorių glutationo sintezės metionino ir acetilcisteino.

Specialios instrukcijos

Jei vartojant Ekmedrine nepavyks pagerinti, pablogėja ar atsirado naujas šalutinis poveikis, būtina nedelsiant imtis medicininės pagalbos.

Naudojant rekomenduojamas vaisto dozes organizme gaunamas tas pats kofeino kiekis, kuris yra vienoje puodelio natūralios kavos. Todėl, siekiant išvengti nervų susijaudinimo, peršyjimo, širdies plakimo ir pernelyg didelio nemalbos kofeino atsiradimo, vartojant Excedrine, sumažėja kofeino turinčių produktų suvartojimas.

Jei atsiranda įtarimas dėl perdozavimo, net jei nėra simptomų, turėtumėte nedelsdami kreiptis į gydytoją.

Vartojant Exsedrine rekomenduojama susilaikyti nuo alkoholio vartojimo, nes yra didelė kepenų pažeidimo rizika ir kraujavimas iš virškinimo trakto.

Išankstinės chirurginės procedūros atveju būtina iš anksto informuoti gydytoją apie Excedrine vartojimą, nes acetilsalicilo rūgštis veikia kraujo krešėjimą.

Pacientams, turintiems polinkį, vaistas gali sukelti podagrą, nes mažos acetilsalicilo rūgšties dozės sumažina šlapimo rūgšties išsiskyrimą.

Ilgai vartojant Excerdin, būtina stebėti kepenų funkcinę būklę ir periferinio kraujo vaizdą.

Poveikis gebėjimui valdyti automobilį ir sudėtingus mechanizmus

Nebuvo pranešta apie vaisto poveikį gebėjimui kontroliuoti transportą ir mechanizmus.

Vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Nors acetilsalicilo rūgšties vartojimas antrojo nėštumo trimestro metu yra leidžiamas, vartojant Exsedrine aktyvių komponentų derinį nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims, saugumas nebuvo tinkamai ištirtas. Todėl draudžiama skirti vaistą visais nėštumo trimestrais ir žindymo laikotarpiu.

Naudojimas vaikystėje

Eksedrino vartojimas pagal vaistą vaikams iki 15 metų draudžiamas dėl Reye sindromo su hipertermija atsiradimo rizikos, susijusios su virusinėmis infekcinėmis ligomis.

Inkstų funkcijos sutrikimų atveju

Neskirti vaisto pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi, nerekomenduojama.

Su kepenų funkcijos sutrikimais

Su kepenų liga, būtina vartoti Exedrine atsargiai.

Vaistų sąveika

Excedrine vartojimas kartu su tam tikrais vaistiniais preparatais gali sukelti tokį poveikį:

  • heparinas, netiesioginiai koaguliantai, reserpinas, steroidiniai hormonai ir hipoglikeminiai vaistai: jų veikimo didinimas;
  • metotreksatas, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo: padidėjęs šalutinis poveikis;
  • furosemidas, spironolaktonas, antihipertenziniai vaistai, antidotesiniai vaistai, skatinantys šlapimo rūgšties išsiskyrimą: mažėja jų veiksmingumas;
  • rifampicinas, barbitūratai, salicilamidas, vaistai nuo epilepsijos ir kiti mikrosominių kepenų fermentų induktoriai: padidėja toksiškų paracetamolio metabolitų susidarymas, turinčių įtakos kepenų funkcionavimui;
  • metoklopramidas: paracetamolio absorbcijos pagreitėjimas;
  • chloramfenikolis: padidėja jo T1/2 penkis kartus;
  • antikoaguliantai (kumarino dariniai): padidėja jų poveikis pakartotinai naudojant paracetamolį;
  • ergotaminas: jo absorbcijos pagreitėjimas;
  • alkoholiniai gėrimai: padidėja hepatotoksinio poveikio rizika.

Analogai

Analizuojami Excerdin yra: Aquacitramone, Co-fetus-plus, citramarinas, Citramon P, Citramon Ultra, Citrapar ir kiti.

Sandėliavimo sąlygos ir sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Laikyti atokiau nuo vaikų.

Tinkamumo laikas - 2 metai.

Vaistinių atostogų sąlygos

Galima įsigyti be recepto.

Atsiliepimai apie Exedrine

Atsiliepdami apie "Exedrine" vartotojai praneša apie neatitikimą tarp vaisto kainos ir kokybės. Dėl didelių išlaidų tabletės nėra veiksmingos dėl migrenos ir sunkių galvos skausmų.

Excerdino kaina vaistinėse

Excerdin pakuotės kaina yra maždaug: 10 tablečių - 180 rublių, 20 tablečių - 270 rublių.

EXEDRINE

◊ Tabletės, padengtos plėvele balta, pailga, iš vienos pusės išgraviruota "E"; ant skerspjūvio - šerdis yra baltas arba beveik baltas.

Pagalbinės medžiagos: giprolozė - 5 mg, mikrokristalinė celiuliozė - 100 mg, stearino rūgštis - 2,5 mg.

Filmo korpuso sudėtis: Karnaubo vaškas - 0,08 mg, baltos spalvos sluoksnio medžiaga - 4,48 mg (hipromeliozė, titano dioksidas, propilenglikolis, povidonas, sorbitano lauratas, polisorbatas 20, mineralinės alyvos, benzoinės rūgšties, simetikonas emulsija, dažiklis, briliantinio mėlio).

2 vnt. - daugiasluoksniai maišeliai (1) - kartoninės pakuotės.
10 vnt. - lizdinės plokštelės (1) - kartoninės pakuotės.
10 vnt. - lizdinės plokštelės (2) - kartoninės pakuotės.
10 vnt. - lizdinės plokštelės (3) - kartoninės pakuotės.
24 vnt. - buteliukai (1) - kartoninės pakuotės.
50 vnt. - buteliukai (1) - kartoninės pakuotės.

Excedrinas - tai vaistinis preparatas, kurio sudėtyje yra paracetamolio, acetilsalicilo rūgšties ir kofeino.

Paracetamolis turi analgetiką, karščiavimą ir priešuždegiminis veiksmų yra labai silpnas, kuris yra prijungtas su jo poveikio termoreguliacinio centro pagumburyje ir švelniu gebėjimas slopinti prostaglandinų sintezę periferiniuose audiniuose.

Acetilsalicilo rūgštis turi analgezinį, karščiavimą ir priešuždegiminį poveikį. Greitai sumažina skausmą, ypač uždegimo sukelto, taip pat vidutiniškai slopina trombocitų agregaciją ir rombų formavimas lėtina procesą, pagerinti mikrocirkuliaciją uždegimo.

Kofeinas padidina reflekso jautrumą nugaros smegenų, stimuliuoja kvėpavimo ir vazomotorinių centrus, plečia kraujagysles skeleto raumenyse, smegenyse, širdyje, inkstuose, mažina trombocitų agregaciją. Sumažina mieguistumą, nuovargį, padidina psichinę ir fizinę būklę. Tai kofeino derinys mažame dozės esmės nėra stimuliuojantis poveikis CNS, bet padeda normalizuoti smegenų kraujagyslių tonusą ir greitį kraujotaka joje.

Paracetamolis lengvai įsisavinamas virškinamojo trakto, Cmaks kraujo plazmoje nustatomas intervalas nuo 30 minučių iki 2 valandų po vartojimo. Paracetamolis metabolizuojamas kepenyse ir išsiskiria inkstai, daugiausia gliukuronidų ir sulfatų konjugatų pavidalu. Mažiau kaip 5% paracetamolio išsiskiria nepakitę. Trukmė T1/2 skiriasi nuo 1 iki 4 valandų. Ryšys su plazmos baltymais yra nereikšmingas, esant įprastoms terapinėms dozėms, tačiau kartu didėja dozė. Hidroksilintas metabolitas formuojasi mažais kiekiais kepenyse pagal mišrių oksidazės įtakos ir paprastai yra neutralizuojamos susirišti su glutationo, gali kauptis su paracetamolio perdozavimo ir sukelti kepenų pažeidimo.

Acetilsalicilo rūgštis greitai ir visiškai absorbuojamas, greitai virškinimo trakte, kepenyse ir kraujyje hidrolizuojasi salicilatai, kurių metabolizmas vyksta daugiausia kepenyse.

Kofeinas visiškai ir greitai absorbuojamas. Maksimali koncentracija stebima intervalo nuo 5 iki 90 minučių po vartojimo tuščiam skrandžiui. Suaugusiesiems išskyrimas beveik visiškai pasireiškia kepenų metabolizmu. Su individualiomis eliminacijos reikšmėmis kyla ryškus kintamumas. Vidutinis t1/2 iš kraujo plazmos 4,9 valandos yra nuo 1,9 iki 12,2 valandos. Kofeinas paskirstomas visose kūno skysčių terpėse. Bendravimas su kofeinu su plazmos baltymais yra 35%. Kofeinas beveik visiškai metabolizuojamas oksidacijos, demetilinimo ir acetilinimo būdu ir išsiskiria inkstai. Pagrindiniai metabolitai yra: 1-metilksantinas, 7-metilksantinas, 1,7-dimetilksantinas.

Skirtingos kilmės vidutinio ir šviesos intensyvumo skausmo sindromas:

- artralgija ir mialgija (skausmas raumenyse ir sąnariuose);

- algodismenorea (skausmas menstruacijose).

- padidėjęs jautrumas bet kuriai kompozicijai sudarančioms sudedamosioms dalims;

- virškinimo trakto eroziniai ir opūs pažeidimai paūmėjimo metu;

- visiškai arba iš dalies derinys iš astmos, ritsidiviruyuschego polipnoza nosies ir šalutinėse nosies ertmėse ir netolerancijos acetilsalicilo rūgštimi ir kitais nesteroidiniais priešuždegiminiais vaistais (įskaitant istorijos).

- chirurginės intervencijos kartu su kraujavimu;

- sunki arterinė hipertenzija;

- sunkus išemine širdies liga;

- kartu vartoti kitus vaistus, kurių sudėtyje yra paracetamolio, acetilsalicilo rūgšties ar kito nesteroidinio priešuždegiminio vaisto;

- Vaikai iki 15 metų (Reye sindromo vystymosi rizika vaikams, turintiems hipertermiją, esant virusinėms ligoms).

Atsargiai vartoti pacientams, kuriems podagra, kepenų sutrikimų, galvos skausmas, susijęs su galvos traumos, atsižvelgiant antikoaguliantų, hipoglikeminiais agentais, podagra ir artritas, taip pat įvedimui tuo pat metu preparatų, kurių sudėtyje acetilsalicilo rūgšties arba kitų skausmą ir karščiavimą komponentus.

Vaistas vartojamas per burną valgio metu ar po jo.

Suaugusieji ir paaugliai nuo 15 metų amžiaus: 1 tabletė kas 4-6 valandas.

Pirmieji migrenos požymiai paimami iš 2 tablečių.

Vidutinė paros dozė yra 3-4 kartus per dieną, o didžiausia paros dozė yra 6 tabletės per parą.

Po 2 tablečių vartojimo, galvos skausmas ir kitos rūšies skausmai paprastai atsiranda greitai - po 15 minučių, migrena, paprastai atsiranda po 30 minučių.

Su skausmo sindromu, vaisto negalima vartoti ilgiau kaip 5 dienas be konsultacijos su gydytoju. Kai pasireiškia migrena, vaisto vartoti negalima ilgiau kaip 3 dienas be konsultacijos su gydytoju.

Gastralgia, pykinimas, vėmimas, kepenims, nefrotoksiškumas, erozivnoyazvennye šoko sindromo, alerginės reakcijos, tachikardija, padidėjęs kraujospūdis, bronchų spazmas.

Su ilgo naudojimo - galvos svaigimas, galvos skausmas, regėjimo sutrikimas, spengimas ausyse, trombocitų agregacijos mažinimo, hypocoagulation, hemoraginio sindromo (kraujavimas iš nosies, kraujavimas iš dantenų, purpura ir kt.), Inkstų liga su spenelių nekrozė, kurtumo, piktybinės eksudacinė eritema (sindromui stevens-Johnson), toksinė epidermolizė (Lyell sindromas), Reye sindromo vaikams (hiperpireksija, metabolinės acidozės, sutrikimų nervų sistemos ir psichikos, vėmimas, kepenų disfunkcijos).

Sukeltų simptomų (dozėmis daugiau nei 10-15 g / dieną registratūroje) pagal paracetamolio akivaizdoje per pirmąsias 24 valandas, blyškumas, odos, pykinimas, vėmimas, anoreksija, pilvo skausmas, sutrikusi gliukozės metabolizmą, metabolinė acidozė. Simptomai kepenų funkcija, gali atsirasti per 12-48 valandas po perdozavimo. Esant sunkiam perdozavimui -pechenochnaya nesėkmės su progresuojančia encefalopatija, koma ir mirtis; ūminis inkstų nepakankamumas su kanalėlių nekroziu (įskaitant sunkią kepenų pažeidimą); aritmija, pankreatitas. Gepato toksinis poveikis suaugusiesiems pasireiškia vartojant 10 g ar daugiau.

Simptomai, kurias sukelia acetilsalicilo rūgštį (kai imtasi dozėmis viršija 150 mg / kg) esant šviesos apsinuodijimo - pykinimas, vėmimas, spengimas ausyse, regėjimo sutrikimas, galvos svaigimas, stiprus galvos skausmas. Esant sunkiam apsinuodijimo - hiperventiliacija centrinės kilmės (dusulys, dusulys, cianozė, šaltas lipnus prakaitavimas, kvėpavimo paralyžius), respiracinę acidozę. Didžiausia rizika susirgti lėtiniu apsinuodijimu pastebima vaikams ir pagyvenusiems žmonėms, kurių kepenyse yra daugiau kaip 100 mg / kg per parą kelias dienas. Su vidutinio sunkumo ir sunkiu apsinuodijimu būtina hospitalizacija.

Ligos simptomų kofeino buvimą (kai imtasi dozėmis nei 300 mg / per parą): gastralgia, susijaudinimas, nerimas, susijaudinimas, nerimas, sumišimas, kliedesys, dehidratacija, tachikardija, aritmija, hipertermijos, dažnas šlapinimasis, galvos skausmas, padidėjęs lytėjimo arba skausmo jautrumas, drebulys ar raumenų traukimas; pykinimas ir vėmimas, kartais su krauju; spengimas ausyse, traukuliai (ūminio perdozavimo - tonikas-kloninių). Gydymas: rūgštinių bazių būklės ir elektrolitų pusiausvyros kontrolė. Vzavisimosti iš medžiagų apykaitos būklę - natrio hidrokarbonatu, natrio citrato, natrio laktato arba įvedimas. Auga šarmingumas padidina acetilsalicilo rūgšties išsiskyrimą dėl šlapimo šarmingumo. Skrandžio plovimas per pirmuosius 4 valandas, vėmimas provokacija priimamasis aktyvintosios anglies, laksativų medikamentus administravimo dovanotojas SH-grupės ir pirmtakai glutationo sintezės metionino 8-9 valandas po perdozavimo ir acetilcisteino - 8 valandas.

Šis vaistas gali sustiprinti heparino, netiesioginių koaguliantų, reserpino, steroidinių hormonų ir hipoglikeminių vaistų veikimą.

Kartu vartojant kartu su kitais NVNU, metotreksatas padidina šalutinio poveikio riziką. Sumažina spironolaktono, furosemido, antihipertenzinių vaistų, taip pat padažnėjusių vaistų, kurie skatina šlapimo rūgšties išsiskyrimą, veiksmingumą. Barbitūratai, rifampicinas, salicilamidas, vaistas nuo epilepsijos ir kiti mikrosominių kepenų fermentų induktoriai padeda formuoti toksiškus paracetamolio metabolitus, kurie veikia kepenų funkciją. Metoklopramidas pagreitina paracetamolio absorbciją. Pagal paracetamolio įtaką chloramfenikolio pusinės eliminacijos laikas penkis kartus padidėja. Atsižvelgiant į pakartotinį priėjimą, paracetamolis gali sustiprinti antikoaguliantų (kumarino darinių) poveikį.

Paracetamolio, acetilsalicilo rūgšties ir alkoholinių gėrimų sintezė padidina hepatotoksinį poveikį. Kofeinas pagreitina ergotamino absorbciją.

Jei simptomai išnyksta po vaisto vartojimo, pasunkėja ar pasireiškia nauji simptomai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jei vartojate šį vaistą rekomenduojamomis dozėmis organizme gauna tą pačią sumą kofeino, kaip rasti puodelio kavos, taigi jums turėtų sumažinti kofeino turinčių produktų vartojimą šio vaisto gydymui, siekiant išvengti nervų sužadinimo, dirglumas, nemiga, ir širdies plakimas plėtrą nuo kofeino perdozavimo fone. Jei įtariate, kad perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją pagalbos, net jei nėra jokių simptomų. Vartojant šį vaistą, reikia susilaikyti nuo alkoholio vartojimo, nes padidėjusi kepenų pažeidimo rizika ir kraujavimas iš virškinimo trakto. Kadangi acetilsalicilo rūgštis lėtina kraujo krešėjimą, pacientas, kuriam reikia atlikti operaciją, turi iš anksto įspėti gydytoją apie vaisto vartojimą. Mažomis dozėmis esanti acetilsalicilo rūgštis sumažina šlapimo rūgšties išsiskyrimą, taigi pacientams, turintiems polinkį, jis gali sukelti podagra. Toliau vartojant vaistą, būtina kontroliuoti periferinį kraują ir kepenų funkcinę būklę.

Poveikis gebėjimui vairuoti transporto priemones ir dirbti su mechanizmais

Nebuvo pranešta apie vaisto poveikį gebėjimui vairuoti ir dirbti su mechanizmais.

Nepaisant to, kad acetilsalicilo rūgštis gali būti naudojama II nėštumo trimestrą, šio derinio nėščioms ir krūtimi saugumas nebuvo tirtas, o vaistas kontraindikuotinas nėščioms moterims (visų trimestrą) ir žindymo laikotarpis.