Kaip vartoti Citramon - prieš valgį ar po jo? Kiek tablečių per parą?

Epilepsija

Kaip vartoti Citramon - prieš valgį ar po jo? Kiek tablečių per parą?

Tikriausiai, medicinos kabinetas kiekvieno Rusijos piliečio rasite TAKR rengimą "Tsitramon".

acetilsalicilo rūgšties / ASR / aspirinas + paracetamolis + kofeinas ir pagalbinių komponentų, pavyzdžiui, krakmolo, gliukozės, ir tt: iš "Tsitramon" rengimo struktūra

Galite vartoti 2 tabletes x 3 kartus per dieną po valgio - tai didžiausia dienos dozė.

Jos piliečių dauguma imtis, kai migrenos galvos skausmą, dėl kofeino buvimas produkte, kuris tonizuoja paralyžinis kraujagyslių išsiplėtimo migrena, kofeinas didina kraujagyslių tonusą ir galvos skausmas sumažėja.

Ji yra geriausia imtis situationally, vieną kartą, nes dėl aspirino buvimo lėtinio administravimo arba didesnes dozes gali būti dirginimo stemplės, skrandžio ir 12 - dvylikapirštės žarnos, paviršinio opų ir erozijų (opas veiksmas) formavimas, taip pat toksinis poveikis koaguliacijos kraujas ir alerginės reakcijos.

Tie, kurie daugelį metų vartoja "Citramon" (ir aš taip pat), žinojo, kiek tablečių jie atleidžiami nuo galvos skausmo.

Gydymasis širdies

loading...

internetinis katalogas

loading...

Citramonas tiek tablečių, tiek suaugusiųjų

loading...

Kada vartoti Citramoną?

Citramono dozavimas

Šalutinis poveikis vartojant Citramon

Kada turėčiau naudoti Citramon?

Citramono vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Specialios citramono naudojimo instrukcijos

Kokie pagrindiniai Citadamo perdozavimo simptomai ir gydymas?

Citramono sąveika su kitais vaistais

"Polismed" ekspertų nuomonė

Citramonas yra kombinuotas preparatas, turintis ne narkotinių analgetikų (analgetikų) ir nesteroidinių vaistų nuo uždegimo savybių. Šis vaistas turi analgezinį, priešuždegiminį ir karščiavimą veikiantį poveikį. Citramono poveikį lemia sudedamosios dalys, sudarančios jo sudėtį (acetilsalicilo rūgštis, paracetamolis, kofeinas), kurie kartu sustiprina vienas kito terapinį poveikį. Citramon tabletėse ir granulėse yra geriamasis tirpalas.

Kada vartoti Citramoną?

loading...

Pagrindiniai Citramon vartojimo požymiai yra šie:

Citramono dozavimas

loading...

Suaugę žmonės ir vyresni nei 14 metų vaikai iš 1-3 tablečių citramono 2-3 kartus per dieną 5-7 dienas ar vieną kartą. Didžiausia paros dozė suaugusiesiems yra 6 tabletės. Narkotiką negalima vartoti daugiau kaip 5 dienas kaip anestezijos preparatą ir daugiau kaip 3 dienas kaip karščiavimą mažinančią vaistą nenustatant gydytojo. Vaisto dienos dozė ar gydymo trukmė gali padidėti tik prižiūrint gydytojui. Ilgalaikis Citramon vartojimas galvos skausmui gydyti gali sukelti galvos skausmą. Rekomendacijos tablečių vartojimui: Citramon reikia vartoti tik valgant, tabletės turi būti kruopščiai sugriauta ir nuplauti dideliu kiekiu skysčio (geriausia pienas).

Šalutinis poveikis vartojant Citramon

loading...

Dažniausiai šalutinis poveikis, kai naudojant narkotikų Tsitramon apima: skausmas, skrandžio, pykinimas, vėmimas. Retas: kepenims, nefrotoksiškumas, erozinio ir opinio pažeidimai ir žarnyno trakto, alerginės reakcijos. Su ilgo naudojimo yra galvos svaigimas, galvos skausmas, regėjimo, spengimas ausyse, bronchų spazmas, hemoraginis sindromas (kraujavimas iš nosies, kraujavimas iš dantenų, ir tt), kurtumą, Reye sindromo vaikams (karščiavimas, metabolinė acidozė, sutrikimai, nervų sistemos ir psichika, vėmimas, kepenų funkcijos sutrikimas).

Kada turėčiau naudoti Citramon?

loading...

Citramon negalima vartoti šiais atvejais:

  • padažnėjęs skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa;
  • kraujavimas iš virškinimo trakto (įskaitant anksčiau);
  • išreikšti kepenų ir (arba) inkstų pažeidimai;
  • hemoraginė diatezė;
  • sunki arterinė hipertenzija ir sunkus išemine širdies liga;
  • glaukoma;
  • bronchų astma;
  • hemofilija;
  • genetiškai nustatytas gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas;
  • padidėjęs jautrumas vaisto sudedamosioms dalims;
  • vaikai (iki 15 metų - Reye sindromo atsiradimo rizika vaikams, sergantiems karščiavimu, dėl virusinių ligų).

Citramono vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu

loading...

Citramono nerekomenduojama vartoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu. Jei būtina, Citramon paskyrimas nėštumo metu turėtų būti susijęs su numatoma nauda motinai ir galimas pavojus vaisiui. Jei jums reikia vienkartinio citramono paskyrimo žindymo laikotarpiu, žindymo nutraukimas nebūtina.

Specialios citramono naudojimo instrukcijos

loading...

Ilgalaikio Citramon vartojimo metu rekomenduojama atlikti reguliarius kraujo tyrimus ir ištirti lateksinio kraujo išmatas bei įvertinti kepenų funkcinę būklę. Rekomenduojama skirti Citramoną vaikams ir paaugliams, sergantiems ligomis kartu su karščiavimu, nes yra didelė Reye sindromo atsiradimo rizika. Narkotikų vartojimo laikotarpiu turėtumėte susilaikyti nuo alkoholio vartojimo.

Kokie pagrindiniai Citadamo perdozavimo simptomai ir gydymas?

loading...

Kai kuriais atvejais didelių Citramon dozių vartojimas gali sukelti perdozavimą. Dažniausi požymiai ir simptomai Perdozavus Tsitramon narkotikų apima: skrandžio skausmas, pykinimas, vėmimas, prakaitavimas, blyškumas, tachikardija. Atsižvelgiant į pirmiau minėtus simptomus ir požymius, Citramon vartojimą reikia nutraukti. Jei po Citramono vartojimo nutraukimo perdozavimo požymiai neišnyko, paskambinkite gydytojui. Visų pirma, "Citramon" perdozavimo gydymas skirtas mažinti vaisto absorbciją. Šiuo tikslu skrandis plaunamas, kuris veiksmingas per pirmąsias 3-4 valandas po vaisto vartojimo. Be to, norint sumažinti vaisto absorbciją po skrandžio plovimo, pacientas turėtų gerti aktyvuotą medieną.

Citramono sąveika su kitais vaistais

loading...

Sinchroninis programa Citramonum su daugeliu vaistų (heparinu, geriamaisiais antikoaguliantais, rezerpino, barbitūratai, rifampicinas, vaistais nuo epilepsijos, rifampicinu, ir tt), gali padidėti toksinis poveikis. Todėl prieš pradėdami vartoti Citramon pasakykite gydytojui apie kitus vaistus, kuriuos vartojate.

"Polismed" ekspertų nuomonė

loading...

Mes surinkome dažniausiai užduodamus klausimus ir parengėme jiems atsakymus

Kokia dozė vaikams?

Vaikui gydytojai diagnozavo vegetovinę dystinę kaip hipotoninę. Jo viršutinis slėgis svyruoja apie 90 mm Hg, kartais sutrinka silpnumas ir galvos svaigimas. Ar galima jį padidinti Citramono slėgį, jei taip, kokiu amžiaus jis gali būti imamas? 14 metų dukros.

Citramon vaikams draudžiama, nes jame yra acetilsalicilo rūgšties, kuri vaikams gali sukelti gyvybei pavojingas komplikacijas. Vegetosovaskulinė distonija nėra liga, kurią reikia gydyti Citramon. 14 metų amžiaus mergaičių kraujospūdžio svyravimai gali būti dėl hormoninių pokyčių, susijusių su brendimu. Rekomenduojame susisiekti su specialistais, kurie padės jums suprasti kraujo spaudimo svyravimų priežastis terapeutui, endokrinologui, kardiologui ir ginekologui.

Ar galiu jį vartoti nėštumo metu?

Aš gyvenau visą savo gyvenimą su mažu kraujo spaudimu - ne daugiau kaip 100. Kai slėgis sumažėjo iki 85-90, buvo galvos skausmas, ir aš paėmė Citramoną. Dabar aš nėščia, o kartais ir mano galvos skausmas nerimas nėštumo metu. Ar galima vartoti Citramoną nėštumo metu pirmąjį nėštumo trimestrą?

Nėštumas vartoti Citramon nuo galvos skausmo yra griežtai kontraindikuotinas, taip pat mažas kraujo spaudimas. Taip yra dėl to, kad šio vaisto sudėtis apima acetilsalicilo rūgštį, kuri gali pakenkti besivystančiam vaisiui. Prieštaraujama Citrimon nuo galvos skausmo ir maitinanti krūtimi slauganti motina, nes jos komponentai aktyviai įsiskverbia į kraują ir patenka į motinos pieną.

Kiek laiko aš galiu vartoti Citramon?

Periodiškai sutinku su Citramonum dėl galvos skausmo. Paskutinį kartą vartoju keletą tablečių nedideliu intervalu, ir po valandos aš nemanau jokių tobulinimų, priešingai, mano galva susirgo dar blogiau. Aš matuoju slėgį ir nustatėu, kad jis pakilo labai aukščiau - virš 140 mm. Kyla klausimas, kiek laiko Citramonas palieka kūną ir kiek laiko jis nustos veikti? Ir kiek apskritai tablečių dieną reikia ir galima priimti suaugusiesiems

Iš tiesų, Citramonas padeda didinti kraujospūdį. Todėl nerekomenduojama žmonėms, sergantiems galvos skausmais, susijusiais su padidėjusiu kraujo spaudimu. Rekomenduojame kreiptis į kardiologą, kad galėtumėte atlikti išsamų tyrimą, kuris padės sužinoti, ar yra hipertenzija.

Didžiausia Citramon dozė suaugusiesiems yra 2 tabletės, bet ne daugiau kaip 6 tabletes per parą. Iš organizmo komponentų narkotikų išsiskiria gana greitai - per vieną dieną, tačiau antikoaguliacinį poveikį aspirino išlieka keletą dienų, todėl nekontroliuojama priėmimas tsitramona gali sukelti pavojingų komplikacijų, tokių kaip kraujavimas iš virškinimo trakto. Pasitarkite su gydytoju, kad galėtumėte rekomenduoti saugesnę galvos skausmo priemonę.

Kaip Citramonas veikia kraujospūdį?

"Citramonum" instrukcijoje perskaitė, kas tai yra bendras preparatas. Kokiais atvejais geriau jį vartoti: kaip karščiavimą ar anestetiką? Ir kaip tai daro įtaką spaudimui: mažina ar kelia tai?

Dauguma rusiškų pacientų Citramoną vartoja "dėl slėgio", kad padidėtų ar galvos skausmas. Vaisto poveikis slėgiui yra dėl to, kad į jį pateks kofeinas, kuris stimuliuoja širdį ir kraujagysles per centrinę nervų sistemą. Jis turėtų būti vartojamas tik pasikonsultavus su gydytoju, kuris nustatys jo paskyrimo požymius: kad būtų galima dezinfekuoti ar sumažinti temperatūrą. Nerekomenduojama vartoti kaip savižudybės ar anestezijos savarankiškai.

Ar citramonas yra kenksmingas ir kodėl Europoje tai uždrausta?

Rusijoje, esant žemam kraujo spaudimui, aš naudoju Citramon vartojimą. Neseniai persikėlė į Vokietiją. Vietinėse vaistinėse šis vaistas nebuvo rastas, o draugai mums pranešė, kad dėl draudimo negalima rasti čia. Kodėl "Citrimon" Europoje draudžiama, nes Rusijoje jis laisvai parduotas vaistinėse, netgi receptas nereikalingas?

Citramonas yra kelių vaistų mišinys vienu metu. Europoje ji niekada nebuvo naudojama, nebuvo atlikta tyrimų, skirtų jo naudojimo saugumui, todėl jo neįmanoma rasti Europos šalyse. Artimiausias šio narkotiko analogas, kuris yra patvirtintas parduoti Europoje, gali būti laikomas migrenoliu, kuris apima paracetamolį ir kofeiną ir kuris vartojamas tam tikrų migrenos formų gydymui.

Praktiškai kiekviename name galima rasti šio vaistinio preparato, kuris "gelbsti" padidėjusiai temperatūrai, uždegiminiam procesui organizme, taip pat turi analgezinį poveikį. Be to, visi komponentai, kurie yra šio vaisto dalis, yra visiškai saugūs. Tai apie Citramoną.

Farmakokinetika

loading...

Citramono kairėje yra 3 aktyviausios veikliosios medžiagos, kurios yra skirtos šiam poveikiui:

  • Analgetikas;
  • Antipyretic;
  • Priešuždegiminis.

Citramono sudėtyje yra acetilsalicilo rūgšties, paracetamolio ir kofeino. Dabar apsvarstykite kiekvieno komponento veikimą atskirai. Taigi, antipuritic efektą suteikia acetilsalicilo rūgštis. Ši medžiaga veikia centrinę nervų sistemą ir hipotalamus (smegenų srities). Jei mes kreipiamės į medicininius ir mokslinius terminus, tada acetilsalicilo rūgštis slopina uždegiminio proceso augimą, tiesiogiai veikia hipotalamį.

Be to, rūgštis žymiai sumažina trombocitų agregaciją, kuri turi teigiamą poveikį galvos skausmui, uždegimui ir kitiems infekciniams procesams pašalinti.

Paracetamolis Citramon turi tokį poveikį žmogaus organizmui:

  • Priešuždegiminis;
  • Antipyretic;
  • Analgetikas.

Paracetomolis tiesiogiai veikia smegenis, tiksliau, termoreguliacijos centrą, dėl kurio peršalimo metu arba gripo temperatūra sumažėja.

"Citramon" esantis kofeinas tiesiogiai veikia centrinę nervų sistemą; stimuliuoja refleksų gamybą. Ši medžiaga padidina paracetamolio ir acetilsalicilo rūgšties poveikį kūnui; yra žmogaus raumenų aktyvumo stimuliatorius, taip pat žymiai sumažina miego rūgšties poveikį (jei jį vartojate).

Kada "Citramone" padeda?

loading...

Citramonas veiksmingas tokiomis patologinėmis sąlygomis kaip:

  • Padidėjusi temperatūra;
  • Dantų skausmas;
  • Migrena yra stiprus galvos skausmas;
  • Neuralginė būklė;
  • Patologijos, kurios žmogaus kūne sukelia kūno temperatūros padidėjimą;
  • Skausmas po silpno ir vidutinio laipsnio mechaninio šoko;
  • Artritas;
  • Sunkios menstruacijos moterims.

Dozavimas

loading...

Citramono vartojimas leidžiamas nepasitarus su gydytoju. Dozavimas suaugusiesiems - 1 tabletė po gausios valgio. Citramoną leidžiama vartoti 3 kartus per dieną - ne daugiau. Citramono dozės padidėjimas gali sukelti rimtų pasekmių.

Nerekomenduojama vartoti šio vaisto ilgiau kaip 5 dienas. Jei vartojate Citramon, kad sumažintumėte temperatūrą, tai leidžiama taikyti ne ilgiau kaip 3 dienas.

Kas neturėtų vartoti citramono?

loading...

Yra žmonių grupė, kurioms draudžiama vartoti Citramon medicininiais terminais.

  • Tie, kuriems padidėjęs jautrumas ar netgi alerginė reakcija į tokius vaisto komponentus kaip: kofeinas, acetilsalicilo rūgštis, paracetamolis.
  • Įgimta netolerantiška gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės;
  • Inkstų patologija;
  • Kepenų nepakankamumas;
  • Anemija;
  • Virškinimo trakto opa;
  • Kraujo vėžys;
  • Diatezė;
  • Aterosklerozė, vykstanti ūmia forma;
  • Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos;
  • Išeminė širdies liga, pasireiškusi ūmiomis formomis;
  • Nemiga, lėtinis miego sutrikimas;
  • Senatvė;
  • Piktnaudžiavimas alkoholiu;
  • Glaukoma.

Citramono vartoti nerekomenduojama su metotreksatu.

Kokie šalutiniai poveikiai gali būti?

loading...

Vartojant vaistą, kurio kiekis viršija rekomenduojamą dozę, gali pasireikšti keli šalutiniai reiškiniai:

  • Dėl imuniteto - sloga ir nosies užgulimas, tarp rimtų pasekmių - anafilaksinis šokas;
  • Dermatologinės problemos - odos bėrimas, niežėjimas, dilgėlinė, audinių patinimas;
  • Virškinimo trakto sutrikimai - pykinimas, vėmimas, rėmuo, taip pat uždegiminis ir erozinis procesas skrandyje;
  • Hipoglikemija;
  • Sunkus galvos skausmas, galūnių drebėjimas, baimės jausmas;
  • Širdies ritmo padidėjimas;
  • Kraujavimas iš nosies;
  • Anemija;
  • Odos blizgesys;
  • Plaučių edema.

Rekomendacijos naudoti

loading...

Citramoną vartoti kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra kofeino, paracetamolio ir acetilsalicilo rūgšties, nerekomenduojama. Negalima savo nuožiūra viršyti dozės, rekomenduotos vaisto instrukcijose. Atsargiai vartokite Citramon, jei turite kepenų pažeidimą.

Jei pacientas neseniai atlikęs chirurginę operaciją burnos ertmėje, Citramon gali sukelti kraujavimą dėl padidėjusio trombocitų agregacijos.

Jei ilgą laiką vartosite vaistą, gali sumažėti šlapimo rūgšties išsiskyrimas iš organizmo.

Nerekomenduojama gerti "Citramon" kavos ar arbatos, todėl jis gali sukelti miego sutrikimą, padidėjusią streso jausmą ir baimės jausmą.

Vartojimas nėštumo metu

loading...

Beveik kas antrą moterį nėštumo metu kenčia sunkūs galvos skausmai. Tačiau tai nėra citramono vartojimo nėštumo ir kitų vaistų vartojimo požymis. Citramono veikliosios medžiagos neigiamai veikia vaisius.

Jei moteris pirmą trimestrą vartos Citramoną, kai vaisiui bus dedama beveik visi gyvybiškai svarbūs organai ir gyvybinės veiklos sistemos, vaisius gali sukelti anomalijas. Neigiamas poveikis tsitramona veda prie vaiko gomurio padalijimo formavimo - populiariai vadinama defektų kiškio lūpa ar viršutinio žandikaulio padalijimo, vėliau - su kiškio lūpa. Jei Citramonas yra imamas 2 trimestre, tai gali sukelti priešlaikinius gimdymus. Trečiąjį nėštumo trimestrą neigiamas Citramon poveikis sukelia kraujavimą ir ankstyvą gimdymą.

Citramonas - kombinuotas nehormoninis

analgetikas, turi ryškų priešuždegiminį, analgetinį ir karščiavimą turintį poveikį.

Dėl daugybės gamintojų "Citramon" sudėtis šiek tiek skiriasi, išlaikant vienodas pagrindines dalis. Klasikinis receptas, kuris šiuo metu nėra taikomas dėl fenacetino draudimo:

  • Acetilsalicilo rūgšties 0,24 g (., Aspirinas, lot Acidum acetylsalicylicum) - nesteroidinis priešuždegiminis agentas, kuris turi įtakos vykstančius procesus uždegimas, sumažina kapiliarų pralaidumą, uždegimas apriboja energijos aktus dėl pogumburio ir temperatūros reguliavimo centrų ir skausmui jautrumo centrus, praskiedžia kraują;
  • fenacetinas 0,18 g - šis vaistas dabar yra pašalintas iš gydymo dėl rimtų šalutinių poveikių;
  • Kofeinas (kofeinas) 0,03 g - alkaloidas purino, pagrįstai stimuliuoja centrinę nervų sistemą, kvėpavimo ir širdies raumenų, o plečia kraujagysles, gerina odos tonusą ir kraujotaką, didina šlapimo išsiskyrimą, pagreitina širdies ritmą, mažina mieguistumą ir nuovargį, tačiau didina fizinė ir psichinė veikla, darbingumas;
  • kakavos 0,015 g - turi antidepresinį ir stimuliuojantį poveikį kūnui;
  • citrinų rūgštis 0,02 g - atlieka svarbų vaidmenį ląstelinio kvėpavimo biocheminių reakcijų sistemoje.

Garsios medicinos įmonės savo variantus siūlo šiek tiek pakeistą kompoziciją, pavyzdžiui:

Be jo sudėtyje yra acetilsalicilo rūgšties ir kofeino

, veikia centrinę nervų sistemą ir veikia termoreguliacijos ir skausmo centrus. Tokioje sudėtyje kofeinas padidina paracetamolio ir acetilsalicilo rūgšties terapinį poveikį, kuris yra PSO pagrindinių vaistų sąraše. Citremono P draudžiama vaikams iki 15 metų dėl acetilsalicilo rūgšties kiekio. Suaugusiesiems skiriamos 1-2 tabletes 2-3 kartus per dieną, pertrauka tarp dozių - apie 6 valandas. Gedimo atveju

pertrauka turi būti ne mažiau kaip 8 valandos. Kompozicija - Kiekvienoje tabletėje yra 0.24 g acetilsalicilo rūgšties, paracetamolio 0,18 g, 0,03 kofeino, Kiti komponentai: citrinų rūgšties, bulvių krakmolą, kakava, talko, kalcio stearato.

Citramon Forte (Citramonum forte)

Tai dar viena komercinė šio kombinuotojo vaisto forma. Suaugusiems ir vaikams nuo 14 metų skiriama 1-2 tablečių. 2-3 kartus per dieną. Greitai atpalaiduojantis skausmo išpuolis - 2 kartus. kurių didžiausia paros dozė yra 6 tabletes, o kurso trukmė - ne daugiau kaip per savaitę. Jo sudėtis: 1 tabletė turi 0,32 g acetilsalicilo rūgšties, 0,24 g paracetamolio, 0,04 g kofeino, 0,007 g citrinų rūgšties. Kiti komponentai: magnio stearatas, bulvių krakmolas, natrio kroskarmeliozė, mažo molekulinio svorio polivinilpirolidonas, kakava.

Citramonumas - Darnitsa - labai populiari galimybė vartotojams. Vartojimas ir nurodymai yra tokie pat kaip ir pirmiau minėti vaistai, vaikai nerekomenduojami. Kompozicija turi tam tikrų Gramatūros skirtumus, išlaikant komponentai - acetilsalicilo rūgštis 0.240 g Paracetamolis 0.180 g, kofeino (jei skaičiuojami nuo sausos medžiagos) 0,03 g, citrinų rūgštis maisto 0,006 g, ir net bulvių krakmolo, kalcio stearatas, polivinilpirolidonas mažos molekulinės medicinos, kakavos.

Yra plėvele dengtos tabletės filmų, susidedančios iš acetilsalicilo rūgšties - 0,24 g, paracetamolio - 0,18 g, kofeinas - 0,0273 g (kalbant apie kofeino monohidrato - 0,03 g) ir pagalbinėmis medžiagomis. Leidžiama Priėmimo 1-2 kapsules 3-4 kartus per dieną, su 4-8 valandų pertraukos, o maksimalus paros dozė yra 8 vienetai.

Kombinuotas vaistas, kuris yra acetilsalicilo rūgšties + kofeino + paracetamolio derinys. Nustatytas didžiausias 7-10 dienų kursas, vidutinė dozė per dieną 3-4 tabletės ir didžiausia - 8 tabletės. Veiksmingas lengvo ir vidutinio sunkumo skausmo sindromas.

Citramon-LekT leidžiama vartoti be recepto. 1 tabletėje yra 0,24 g acetilsalicilo rūgšties, paracetamolio 0,18 g, kofeino, bevandenis 0,0275 g Parodymai Suaugusieji ir vaikai nei 14 metų, jaunesnių draudžiama nes acetilsalicilo rūgšties kiekį.

Beveik visų šviesos rudos spalvos gamintojai, išvaizda yra nevienalytė, su inkliuzais ir impregnavimu, kakavos kvapu. Lizdinėse plokštelėse yra 6-10 vnt.

Kombinuotas ne narkotinis analgetikas.

Jis pasižymi ryškiu analgetiku, karščiavimu nuo uždegimo, priešuždegiminiu, psichostimuliatoriumi (mažina nuovargį, padidina psichinę būklę).

Naudojimo indikacijosLengvas ir vidutinio sunkumo skausmas skirtingose ​​vietose:

  • galvos skausmas;
  • migrena;
  • skausmas menstruacijose;
  • neuralgija;
  • sąnarių ir raumenų skausmas;
  • padidėjusi kūno temperatūra gripui, peršalimui ir reumatinėms ligoms.

Esant stipriam skausmui, Citramon vargu ar susidoros, taigi sudėtingesniais atvejais rekomenduojama naudoti priemonę, turint tokį poveikį.
Tabletės Citramon - naudojimo instrukcijos

Būtina tiksliai sekti gydytojo ar gydytojo nurodymus

, ir atidžiai perskaitykite instrukcijas. Kaip įprasta, suaugusieji ir vyresni nei 14 metų vaikai yra skirti 1-2 tabletes. po valgio, gerkite

ar pienas, imk 1 kartą per 6-8 valandas. Maksimali dozė 1 recepcijai yra 2 tabletės per dieną ne daugiau kaip 6 tabletes. Kaip gali

taikomi ne ilgiau kaip 3 dienas, kaip analgetikas - 5 dienas pagal medicinos rekomendacijas. Dozės didinimas galimas tik su gydytojo patvirtinimu po

. Su ilgesniu priėmimu nuo galvos skausmo jis sustiprėja.

Paskyrimo ypatumai Citrimon padidina ar sumažina kraujospūdį?

Šį klausimą dažnai klausia pacientai. Atsižvelgiant į kofeino turinį, įdomią CNS, didinant toną ir slėgį, vartojant Citramon

gali padidėti, nepaisant to, kad jis yra mažose dozėse. Ypač turėtumėte būti atsargūs, jei geriate arbatą, kakavą ar

ir vartokite Citramon - yra kofeino perdozavimo pavojus. Jei turite žemą kraujospūdį ir galvos skausmą, tada, kai nėra kontraindikacijų, galite vartoti Citramon tabletes, kurios sumažins skausmą ir šiek tiek padidinsite slėgį.

Nėščios moterys, kurių kraujagyslių sistema atsinaujina ir patiria didelę naštą, dažnai kenčia nuo stipraus galvos skausmo. Pagal instrukcijas - 1 ir 3 trimestrai

yra kontraindikacijų vartoti, nes tai gali turėti neigiamos įtakos formuojamam vaisiui.

Citramonas ankstyvuoju nėštumu - tai ko jums reikia žinoti Per pirmuosius 3 mėnesius yra žymę visi gyvybiškai svarbūs organai ir sistemos vaikas, ir acetilsalicilo rūgšties kompozicija tsitramona (turintys teratogeninio poveikio) gali sukelti įgimtų anomalijų - iš kietojo gomurio (nesuaugęs gomurys) ir viršutinės lūpos (kiškio lūpa) padalijimas. Net jei antrasis nėštumo trimestras nėra oficialiai dalis kontraindikacijų, dėl narkotikų paskyrimas turi būti pagrįstas rimtais motyvais, nes "statybos" vaisiaus organizmas ir toliau, ir ten jau yra priešlaikinio gimdymo galimybė, kuri bus komplikuoti priėmimo tsitramona (dėl sumažėjusio kraujo krešėjimo). Per pastaruosius 3 mėnesius registratūroje turi būti pagrįstas rimtais motyvais, kad būtų išvengta kraujavimo ir kraujo netekimas gimdymo pavojų dėl acetilsalicilo rūgšties poveikį, taip pat darbo silpnumo ar aortos srauto kūdikiui uždarymo. Taigi, Tsitramon nėštumo metu - tai vaistas, kuris yra geriausiai pašalinti metu spintoje toli.

Maitinant krūtimi

Citramonas yra kontraindikuotinas. Reikia žinoti, kad paracetamolis nėra toks pavojingas kaip acetilsalicilo rūgštis. Atsijungęs su

motina, ji perduodama kūdikiui, sukelianti įvairias neigiamas pasekmes - sintezės pažeidimas

kraujavimas, kepenų funkcijos sutrikimas, virškinimo trakto sudirginimas (

, regurgitacija), alerginės apraiškos, Reye sindromas. Vaikams, jaunesniems nei 14 metų, šios vaisto įleidimas paprastai draudžiamas. Kofeinas, kaip natūralus stimuliatorius, gali sukelti nerimą, įtampą, miego sutrikimą, regurgitaciją. Citramonas žindymo laikotarpiu - ne geriausias skausmo malšinimo būdas, todėl geriau pasirinkti kitas galimybes -

, paracetamolis ekstremaliu atveju.

Nuo galvos skausmo

Nuo galvos skausmo tai yra viena iš efektyviausių priemonių, kuri paprastai būna vaistų spintoje. Jo sudedamųjų dalių kombinacija suteikia gana greitą veiksmą - skausmo pašalinimą, padidėjusią psichinę veiklą ir efektyvumą. Jis susidoroja su įvairių etiologijų, įskaitant migreną, skausmu. Nesant narkotine medžiaga, nesukelia priklausomybės ir priklausomybės. Nepageidaujama yra tik sumaišyti Citramoną su kitais vaistais nuo galvos skausmo - šiuos klausimus reikia aptarti su gydytoju.

Daugiau apie galvos skausmą

Citramonas vaikams Prieš pradedant 14 metų senumo, citramono vartojimas yra draudžiamas dėl to, kad jis gali turėti rimtą neigiamą poveikį jaunam jaunikiui, kuris nėra stiprus. Vienas iš sunkiausių ir pavojingų apraiškų vis Reye sindromas, išprovokavo acetilsalicilo rūgštimi (net ir vienkartinis mokestis!) Vaikams su virusinių ligų (vėjaraupiai, gripas), lydimas temperatūros padidėjimas. Tai sukelia sunkią CNS ir kepenų pažeidimą. Trombocitų sintezės slopinimas sukelia kraujavimą ir netgi hemoraginę diatozę (kraujosruva odoje, poodiniame audinyje ir netgi vidaus organuose). Acetilsalicilo rūgštis dirgina virškinimo trakto gleivinę, veikia kepenis. Toks daug visų šalutinių poveikių, pavojingų gyvenimui ir sveikatai, daro Citramon visiškai netinkamą vaikams.
Kontraindikacijos

Citramon negalima vartoti šiais atvejais:

  • Padidėjęs jautrumas vaisto sudedamosioms dalims;
  • Hipokoaguliacija, hemoraginė diatezė, hemofilija, hipoproteribemija;
  • Iš (dalinis arba visiškas) iš ligų, tokių kaip bronchinę astmą, nosies polipozės, aspirino netoleravimas ir kitų NVNU derinys;
  • Ezine-opensiniai virškinimo trakto pažeidimai, kraujavimas iš virškinimo trakto, dvylikapirštės žarnos opa ir skrandis paūmėjimo metu;
  • Chirurginės intervencijos su kraujavimu;
  • Sunkus išemine širdies liga, arterinė hipertenzija, išreikšta laipsniu;
  • Portalo hipertenzija;
  • Avitaminozė K;
  • Podagra;
  • Inkstų nepakankamumas;
  • Nėštumas (1 ir 3 trimestrai), žindymas;
  • Vaikų amžius (iki 14-15 metų), nes yra pavojus susirgti Ray sindromu vaikams, sergantiems hipertermija virusinėmis ligomis;
  • Glaukoma;
  • Gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės, laktozės, gliukozės-galaktozės malabsorbcijos, laktozės netoleravimo trūkumas;
  • Nerimo sutrikimai (agorofobija, klaustrofobija, panikos sutrikimas), miego sutrikimai, padidėjęs sužadinimo.

Paprastai pacientai "Citramon" gerai toleruoja, tačiau tokios apraiškos kaip:

  • Virškinimo trakto sutrikimai - vėmimas, pykinimas, pilvo skausmas, virškinimo trakto ir erozinių-opos kraujavimas;
  • Inkstų ar kepenų nepakankamumas;
  • Bronchų spazmas;
  • Quincke edema, alerginės odos reakcijos;
  • Triukšmas ausyse;
  • Regėjimo sutrikimai.

PerdozavimasLengva apsinuodijimo forma: skausmas skrandyje, pykinimas, vėmimas, šviesi oda, skambėjimas ausyse, prakaitavimas, tachikardija.

Sunki apsinuodijimo forma: lėtinimas

, žlugimas, kraujavimas, mieguistumas, bronchų spazmai.

Vaistas turi būti laikomas vėsioje, izoliuotoje vietoje nuo vaikų ir vartojimo laikotarpiu, nurodytu ant pakuotės galiojimo laikotarpio (nuo 3 iki 5 metų).

Ilgalaikio Citramon vartojimo metu būtina reguliariai atlikti medicininę priežiūrą

už slaptą kraują, patikrinkite kepenis, kontroliuojate

Sąveika su kitais vaistais

Kadangi komponentai tsitramona jokiu būdu paveikti efektyvumą ir vaistų ir kitų vaistų, labai svarbu, kad jos tikslas informuoti savo gydytoją apie visus esamus ligų ir patologijų. Be to, kitos medžiagos gali keisti Citramono poveikį organizmui.

Citramonas P padidina antikoaguliantų poveikį ir hormonų-gliukokortikoidų šalutinį poveikį. Mažina diuretikų, padažnėjimo ir hipotenzijų poveikį.

Citramonum Darnitsa vartojimo metu piktnaudžiaujama arbata ar kava gali sukelti kofeino perdozavimo simptomus. Rekomenduojama dideles dozes su šarminiu mineraliniu vandeniu. Stiprina vaistų, mažinančių kraujo krešėjimą ir trombocitų agregaciją, poveikis, sulfonilkarbamido, kortikosteroidų, metotreksato šalutinis poveikis. Nevartokite Citramon-Darnitsa kartu su rifampicinu, barbitūratais, salicilatais, antikonvulsiniais preparatais.

Ar galima vartoti citramoną kartu su alkoholiu?

Šis derinys nerekomenduojamas, nes padidėja kraujavimo iš virškinimo trakto rizika, padidėja etanolio toksiškumas.

  • Hl-Paine
  • Alka-Seltzer
  • Alka-prim
  • Antigripokapsai
  • Aspikodas
  • Citropos
  • MIG
  • Ascofen
  • Asprovit
  • Copacil
  • Aspirinas
  • Upsarin
  • Excedrine
  • Citrapar
  • Farmadolis ir kitos priemonės - paracetamolio, kofeino ir acetilsalicilo rūgšties kiekis.

Teigiama nuomonė ir pacientų atsiliepimai rodo, kad "Citramon" ir jo įvairiomis komercijos formomis veiksmingai atsikuria skausmingi pojūčiai. Svarbus veiksnys, padedantis narkotikams, yra tai, kad Citramono kaina yra labai prieinama visiems gyventojų kategorijoms. Bet kokiu atveju, tai yra labai geras ir nebrangus vaistas, kuris gali sumažinti skausmą įvairiuose organuose ir kūno dalimis.

DĖMESIO! Informacija, paskelbta mūsų tinklalapyje, yra informatyvi ar populiari ir pateikiama įvairiems skaitytojams diskusijoms. Vaistų paskyrimą turėtų atlikti tik kvalifikuotas specialistas, atsižvelgdamas į medicininę istoriją ir diagnostikos rezultatus.

Vienas iš labiausiai paplitusių galvos skausmų yra Citramonas. Žinoma, kiekvienas iš mūsų bus žinomas dėl šio vaisto pavadinimo, nes jo veiksmingumas ir nebrangios išlaidos prisidėjo prie to, kad beveik kiekvienoje šeimoje jis tapo neatskiriama namų vaistų krūtinės dalies dalimi.

Citramonas yra kombinuotas preparatas, turintis karščiavimą, priešuždegiminį ir analgezinį poveikį. Jos sudėtyje yra trys pagrindiniai komponentai: paracetamolis, kofeinas ir aspirinas, kurie veikia atskirai. Pavyzdžiui, kofeinas pagerina kraujagyslių funkcionavimą, tai suteikia žmogui papildomą stiprumą, leidžiantį pamiršti apie nuovargį. Aspirino poveikis yra skirtas kūno temperatūros mažinimui, uždegimo ir skausmo mažinimui. Ši medžiaga teigiamai veikia kraujo aprūpinimą uždegiminiu procesu. Paracetamolis taip pat padeda sumažinti kūno temperatūrą, mažina skausmą.

Yra keletas šių vaistų formų - granulės, skirtos tirpalo ir tablečių gamybai (dažniausiai tokia forma yra Citramonas).

Citramonas: naudojimo instrukcijos

loading...

Dėl to, kad šis vaistas parduodamas popieriaus kontūro pakuotėse ir lizdinėse plokštelėse, jame nėra nurodymų. Tačiau, nepaisant to, galite pasitarti su vaistininku ar savo gydytoju dėl citramono vartojimo būdų ir dozių. Reikia pažymėti, kad šis vaistas yra stiprus dėl jo veikimo, todėl jį reikia vartoti 3-4 valandas 2-3 kartus per dieną 2-3 kartus per dieną. Tačiau atminkite, net ir esant labai stipriems galvos skausmams, negalima valgyti daugiau kaip aštuonios tabletės per dieną.

Citramoną rekomenduojama vartoti valgio metu arba iškart po jo. Idealiu atveju jis turėtų būti vartojamas tik tris dienas, nematant gydytojo. Jei šio laikotarpio pabaigoje skausmingi jausmai, kurie jums kyla, nesibaigs - būtinai pažiūrėkite į gydytoją!

Atkreipkite dėmesį!
Šiuo metu kyla daug ginčų: Ar galiu vartoti Citramon nėštumo metu?? Nepaisant daugelio žmonių pasitikėjimo, kad šis vaistas yra visiškai saugus, gydytojai kategoriškai priešinasi nėščioms moterims ir vaikams iki 18 metų amžiaus. Kas sukėlė šią gydytojų kategoriją? Atsakymas yra vienas iš citramono komponentų, kurie kelia pavojų normaliam vaiko vystymuisi aspirinu. Kaip paaiškėjo, jis sukelia Reilly sindromą mažiems vaikams, kurių sutrikusi kraujotaka vienoje ar keliose jo pirštuose. Ši paslaptinga liga gali sukelti labai baisių pasekmių, pavyzdžiui, gangrenos. Dėl šios priežasties jokiu būdu negalima gerti Citramono žindymo metu nėštumo metu ir netaikyti mažiems vaikams.

Iš kokios pagalbos tabletes Citramon P - naudojimo instrukcijos ir indikacijos, sudėtis ir analogai

Kiekvienoje yra universalus medicinos kabinetas vaistas, kuris mažina nuovargį, gydo galvos skausmą ar dantis, pasižymi priešuždegiminiu ir karščiavimą efektas - tabletės Tsitramon P. Kad nepakenks kūną, o vartojo, gydytojai patarė griežtai laikytis šių nurodymų, dozavimo, gydymo kursas ir mokytis su šalutiniais poveikiais.

Kas yra Citramon P?

Tai yra bendras nehormoninis analgetikas, turintis platų veiksmų spektrą. Šis vaistas turi analgezinį, karščiavimą ir priešuždegiminį poveikį. Gydytojai skiria tabletes, kad pašalintų įvairius skausmo sindromus, atsirado pirmieji gripo požymiai ar peršalimas. Kombinuotas vaistas didina kraujo spaudimą hipotenzybe, veiksmingai šalina danties skausmą, padeda didinti kūno temperatūrą.

Kompozicija

Anksti Citramon buvo gaminamas remiantis keletu aktyvių komponentų: acetilsalicilo rūgšties, fenacetitino, kakavos, kofeino ir citrinų rūgšties. Tačiau po oficialaus fenacetino tarptautinio draudimo klasikinis receptas buvo šiek tiek pakeistas. Dabar kompozicija apima acetilsalicilo rūgštį, kofeiną ir paracetamolį. Citramono P pagalbiniai komponentai: bulvių krakmolas, citrinų rūgštis, talkas, kalcio stearatas. Veikliųjų medžiagų dozė vienoje tabletėje pateikiama lentelėje:

Išleidimo forma

Nevienalaikio palaikymo tabletės su mažais impregnavimais, paprastai rudos arba šviesiai rudos spalvos. Kiekis ir pakuotės forma priklauso nuo gamintojo, pavyzdžiui:

  • Citramonas, gaminamas "Anzhero-Sudzhensky HFZ", yra pagamintas iš kartono paketo, lizdinės plokštelės yra 20 vnt.
  • Farmacinės kompanijos "Tatkhimfarmpreparaty" tabletės, parduodamos 6 vnt. Popierinėje pakuotėje.
  • "Pharmstandard" vaistai gamina "Citramon" aliuminio lizdinėse plokštelėse 10 vnt.

Farmakodinamika ir farmakokinetika

Citramono poveikis priklauso nuo veikimo komponentų kūno:

  • Acetilsalicilo rūgšties turi karščiavimą veiksmų, turi anti-uždegiminių savybių, mažina skausmą ir mažina uždegimą tuo svetainę mikrocirkuliacijos ir sumažinti trombocitų agregacija.
  • Paracetamolis turi karščiavimą, analgetiką.
  • Kofeinas veikia reflekso sužadinimo stuburo smegenyse, kvėpavimo centruose, išplečia kraujagysles. Kofeinas padidina ankstesnių komponentų poveikį, veikia smegenų sužadinimo centrą, padidina toną.

Po vaisto vartojimo aktyviosios medžiagos patenka į kraujotaką per virškinimo traktą. Pagal kepenų fermentų poveikį jie suskaidomi į metabolitus. Maždaug 5% paracetamolio metabolitų, 10% kofeino ir 60% salicilatų išsiskiria su šlapimu nepakitę. Aktyvūs ingredientai lengvai įsisavinami periferiniuose audiniuose ir kūno skysčiuose. Maksimali koncentracija kraujo plazmoje pasiekiama praėjus valandai po piliules.

Citramonas - indikacijos naudoti

Šis vaistas dažnai naudojamas skausmui raumenyse po stipraus fizinio krūvio, siekiant pašalinti depresiją, mažinant kraujospūdį. Dažnai gerkite citramoną esant temperatūrai ir kitiems infekcinių ligų simptomams. Pagal anotaciją patariama naudoti tabletes:

  • su skausmingu vidutinio ir mažo intensyvumo sindromu - galvos skausmas ar dantų skausmas, migrena, mialgija, neuralgija, algodismorėja;
  • su febriliu sindromu - ARI, ūminė kvėpavimo takų virusinė infekcija, gripas, šaltis.

Citramon P - naudojimo instrukcijos

Tabletes reikia gerti per burną, su pakankamu kiekiu skysčio, iš karto po valgio. Vaisto vartojamas 2-4 kartus per dieną vienai tabletei. Tarp dozių turi būti bent keturios valandos, o vidutinė dozė neturi būti didesnė kaip 3-4 tabletės per parą. Citramonas, esant sunkiems galvos skausmams, gali būti nedelsiant imamas dvigubai. Didžiausia tabletės viršutinė riba šiuo atveju neturėtų viršyti 8 vienetų. Kadangi vaistas nuo karščiavimą skirto vaistinio preparato gali būti vartojamas ilgiau kaip 3 dienas, kaip analgetikas - ne ilgiau kaip 5 dienas.

Specialios instrukcijos

Ilgai vartojant vaistą, pacientas turi reguliariai atlikti kraujo tyrimą, kad suskaičiuotų trombocitus, analizuotų išmatų, skirtų latentiniam kraujavimui, patikrinti kepenų veiklą ir stebėti kraujospūdį. Reikėtų prisiminti, kad vaisto sudėtis apima kofeiną, todėl, vartojant panašius vaistus, jo dalyvavimas gali sukelti perdozavimą.

Tabletes gali paveikti dopingo kontrolės rezultatus sportininkams ir apsunkinti diagnozę esant ūminiam skrandžio sindromui. Atsižvelgiant į padidėjusį kraujavimo riziką, prieš operaciją ar dantų chirurgiją draudžiama naudoti vaistus, kurių pagrindą sudaro acetilsalicilo rūgštis. Citramonas veikia mąstymo greitį, todėl gydymo metu verta nevaldyti transporto priemonės ir atlikti pavojingą darbą.

Nėštumo metu

Narkotiko vartojimas per pirmąjį nėštumo trimestrą veda į viršutinio gomurio suskaidymą vaikui ir trečiąjį nėštumo trimestrą, kad slopintų plaučių kraujagyslių mažojo apskritimo darbą ir hiperplaziją. Citramonas prasiskverbia į motinos pieną. Jo naudojimas laktacijos metu gali sukelti trombocitų funkcijos sutrikimą vaiko kraujyje ir kraujavimo atsiradimą.

Vaikystėje

Pagal instrukcijas, galite naudoti vaistą nuo 15 metų amžiaus. Mažiems vaikams, tabletės gali sukelti Reye sindromo, sukelti didelę žalą prie centrinės nervų sistemos, ir kepenų funkcijos sutrikimų, slopinti trombocitų sintezę ir sukelti hemoraginis diatezė. Be to, ASA neigiamai veikia vaikų skrandžio gleivinę.

Inkstų ir kepenų pažeidimų atveju

Senyviems pacientams ir pacientams, kurie serga sutrikusi inkstų ir / arba kepenų funkcija, pacientams, sergantiems gerybine hiperbilirubinemija, vaistus reikia gerti. Ilgesnis paracetamolio turinčių tablečių vartojimas gali sukelti negrįžtamą inkstų nepakankamumą ir sukelti vaistų sukeltą nefropatiją.

Citramonas

Kada vartoti Citramoną?

Citramono dozavimas

Šalutinis poveikis vartojant Citramon

Kada turėčiau naudoti Citramon?

Citramono vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Specialios citramono naudojimo instrukcijos

Kokie pagrindiniai Citadamo perdozavimo simptomai ir gydymas?

Citramono sąveika su kitais vaistais

"Polismed" ekspertų nuomonė

Kokia dozė vaikams?

Vaikui gydytojai diagnozavo vegetovinę dystinę kaip hipotoninę. Jo viršutinis slėgis svyruoja apie 90 mm Hg, kartais sutrinka silpnumas ir galvos svaigimas. Ar galima jį padidinti Citramono slėgį, jei taip, kokiu amžiaus jis gali būti imamas? 14 metų dukros.

Citramon vaikams draudžiama, nes jame yra acetilsalicilo rūgšties, kuri vaikams gali sukelti gyvybei pavojingas komplikacijas. Vegetosovaskulinė distonija nėra liga, kurią reikia gydyti Citramon. 14 metų amžiaus mergaičių kraujospūdžio svyravimai gali būti dėl hormoninių pokyčių, susijusių su brendimu. Rekomenduojame susisiekti su specialistais, kurie padės jums suprasti kraujo spaudimo svyravimų priežastis terapeutui, endokrinologui, kardiologui ir ginekologui.

Ar galiu jį vartoti nėštumo metu?

Aš gyvenau visą savo gyvenimą su mažu kraujo spaudimu - ne daugiau kaip 100. Kai slėgis sumažėjo iki 85-90, buvo galvos skausmas, ir aš paėmė Citramoną. Dabar aš nėščia, o kartais ir mano galvos skausmas nerimas nėštumo metu. Ar galima vartoti Citramoną nėštumo metu pirmąjį nėštumo trimestrą?

Nėštumas vartoti Citramon nuo galvos skausmo yra griežtai kontraindikuotinas, taip pat mažas kraujo spaudimas. Taip yra dėl to, kad šio vaisto sudėtis apima acetilsalicilo rūgštį, kuri gali pakenkti besivystančiam vaisiui. Prieštaraujama Citrimon nuo galvos skausmo ir maitinanti krūtimi slauganti motina, nes jos komponentai aktyviai įsiskverbia į kraują ir patenka į motinos pieną.

Kiek laiko aš galiu vartoti Citramon?

Periodiškai sutinku su Citramonum dėl galvos skausmo. Paskutinį kartą vartoju keletą tablečių nedideliu intervalu, ir po valandos aš nemanau jokių tobulinimų, priešingai, mano galva susirgo dar blogiau. Aš matuoju slėgį ir nustatėu, kad jis pakilo labai aukščiau - virš 140 mm. Kyla klausimas, kiek laiko Citramonas palieka kūną ir kiek laiko jis nustos veikti? Ir kiek apskritai tablečių dieną reikia ir galima priimti suaugusiesiems

Iš tiesų, Citramonas padeda didinti kraujospūdį. Todėl nerekomenduojama žmonėms, sergantiems galvos skausmais, susijusiais su padidėjusiu kraujo spaudimu. Rekomenduojame kreiptis į kardiologą, kad galėtumėte atlikti išsamų tyrimą, kuris padės sužinoti, ar yra hipertenzija.

Didžiausia Citramon dozė suaugusiesiems yra 2 tabletės, bet ne daugiau kaip 6 tabletes per parą. Iš organizmo komponentų narkotikų išsiskiria gana greitai - per vieną dieną, tačiau antikoaguliacinį poveikį aspirino išlieka keletą dienų, todėl nekontroliuojama priėmimas tsitramona gali sukelti pavojingų komplikacijų, tokių kaip kraujavimas iš virškinimo trakto. Pasitarkite su gydytoju, kad galėtumėte rekomenduoti saugesnę galvos skausmo priemonę.

Kaip Citramonas veikia kraujospūdį?

"Citramonum" instrukcijoje perskaitė, kas tai yra bendras preparatas. Kokiais atvejais geriau jį vartoti: kaip karščiavimą ar anestetiką? Ir kaip tai daro įtaką spaudimui: mažina ar kelia tai?

Dauguma rusiškų pacientų Citramoną vartoja "dėl slėgio", kad padidėtų ar galvos skausmas. Vaisto poveikis slėgiui yra dėl to, kad į jį pateks kofeinas, kuris stimuliuoja širdį ir kraujagysles per centrinę nervų sistemą. Jis turėtų būti vartojamas tik pasikonsultavus su gydytoju, kuris nustatys jo paskyrimo požymius: kad būtų galima dezinfekuoti ar sumažinti temperatūrą. Nerekomenduojama vartoti kaip savižudybės ar anestezijos savarankiškai.

Ar citramonas yra kenksmingas ir kodėl Europoje tai uždrausta?

Rusijoje, esant žemam kraujo spaudimui, aš naudoju Citramon vartojimą. Neseniai persikėlė į Vokietiją. Vietinėse vaistinėse šis vaistas nebuvo rastas, o draugai mums pranešė, kad dėl draudimo negalima rasti čia. Kodėl "Citrimon" Europoje draudžiama, nes Rusijoje jis laisvai parduotas vaistinėse, netgi receptas nereikalingas?

Citramonas yra kelių vaistų mišinys vienu metu. Europoje ji niekada nebuvo naudojama, nebuvo atlikta tyrimų, skirtų jo naudojimo saugumui, todėl jo neįmanoma rasti Europos šalyse. Artimiausias šio narkotiko analogas, kuris yra patvirtintas parduoti Europoje, gali būti laikomas migrenoliu, kuris apima paracetamolį ir kofeiną ir kuris vartojamas tam tikrų migrenos formų gydymui.